Klavye Önerisi

Metepltt29

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamün Aleyküm beyaz renkli güzel rgb li klavye arıyodum çok fazla var ama karar veremedim küçük klavye sevmiyorum tam klavye lazım numlock tuşunun olduğu yerin olması lazım del kısmı olmasa da olur birde kırmızı switch olması gerekiyor varsa kaliteli bir marka bilen yazarsa sevinirim baktığım markalar çok dandik geldi, bu arada bazı tuşları siyah bazıları beyaz olan klavyeler var hatta turuncu falan oluyo bazı tuşları onlarda çok hoşuma gitti onlardan bilen varsa söyleyebilirmi

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,169
Selamün Aleyküm beyaz renkli güzel rgb li klavye arıyodum çok fazla var ama karar veremedim küçük klavye sevmiyorum tam klavye lazım numlock tuşunun olduğu yerin olması lazım del kısmı olmasa da olur birde kırmızı switch olması gerekiyor varsa kaliteli bir marka bilen yazarsa sevinirim baktığım markalar çok dandik geldi, bu arada bazı tuşları siyah bazıları beyaz olan klavyeler var hatta turuncu falan oluyo bazı tuşları onlarda çok hoşuma gitti onlardan bilen varsa söyleyebilirmi
En önemli şeyi söylememişsiniz. Bütçe ?

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,169
bugün detaylı baktımda o klavyenin üzerinde türkçe karakterler yokmuş başka önerebileceğin varmı
6 tane tuş sadece yok, onlarıda zaten klavye dilini bilgisayardan türkçe yapınca üstüne bastığında harfler çıkıyor. Yani oradaki parantez virgül gibi tuşlara bastığında Ğ,Ü,Ş,İ,Ö,Ç, 6 harfi kullanabiliyorsun. Klavyeyi ezbereysen hiç bir fark yaşamazsın zaten

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri