Klavye seçimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BaranVrlk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selamlar, bir şey soracağım. Bir süredir para biriktirdim ve bir klavye almak istiyorum, Valorant'tan LoL'e, Fall Guys'dan GTA'ya çoğu oyunu oynuyorum fakat çoğunlukla FPS oyuncusuyum. Bir liste çıkardım, hangisini önerirsiniz, Corsair K70 MK.2, SteelSeries Apex Pro ve HyperX Alloy FPS, şimdiden teşekkürler. Ayrıca en büyük merakım Anne Pro, Ducky One gibi %60 klavyeler fakat Türkiye'de neredeyse hiç kalitelisi yok. Önerebileceğiniz o tarz esktra bir klavye de olabilir.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
[font="Open Sans", sans-serif]Corsair[/font][font="Open Sans", sans-serif] [/font][font="Open Sans", sans-serif]K70 MK.2 ve [/font][font="Open Sans", sans-serif]HyperX [/font][font="Open Sans", sans-serif]Alloy[/font][font="Open Sans", sans-serif] FPS ürünlerini önermem. Standart mekanik anahtarlara sahip bu ürünler. SS APEX PRO optik anahtarlara sahip o çok daha iyi ama oda o fiyatlara alınmaz. Ben size yine Optik anahtarlara sahip çok kaliteli ve hızlı bir ürün önerecek olsam Asus TUF GAMING K7 Sync RGB Optik Mekanik - 905,65 TL bu ürünü önerirdir. Optik anahtarlar normal anahtarlardan çok çok daha hızlıdır ve ömürleri 100 milyon basımdır. Bu ASUS klavye aynı zamanda suya ve toza dayanıklılık sertifikasına da sahip. Bilek desteği ve RGB vs. tam donanım yeni nesil sağlam bir klavyeyi 1000 TL aşağısına almış olursunz.[/font]

KS

BaranVrlk

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
BaranVrlk' Alıntı:
Selamlar, bir şey soracağım. Bir süredir para biriktirdim ve bir klavye almak istiyorum, Valorant'tan LoL'e, Fall Guys'dan GTA'ya çoğu oyunu oynuyorum fakat çoğunlukla FPS oyuncusuyum. Bir liste çıkardım, hangisini önerirsiniz, Corsair K70 MK.2, SteelSeries Apex Pro ve HyperX Alloy FPS, şimdiden teşekkürler. Ayrıca en büyük merakım Anne Pro, Ducky One gibi %60 klavyeler fakat Türkiye'de neredeyse hiç kalitelisi yok. Önerebileceğiniz o tarz esktra bir klavye de olabilir.

Öncelikle teşekkürler, Ducky One 2 buldum, numpad ve yön tuşları hem fazlalık hemde masama büyük geliyor, sanırsam onu tercih edeceğim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri