Klavye ve Mouse karar veremedim

hangisi

• gk30

Kullanılan: 1 50.0%
  • g213

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2
  • Anket kapatılmış .

ali120

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Razer Deathadder , Asus M3 mouse mu? 

MSI GK30 'mu Logitech g213 prodigy klavye mi? 

Yardımcı olursanız sevinirim hangileri daha iyi?

msiarmor06

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: klavyeye karar veremedim yardımcı olurmusnuz

Uzun süredir logitech ürünleri kullanırım ve gayet memnum. Ürettikleri çoğu ürün birkaç istisna dışında gerçekten kaliteli ürünler yapıyorlar. Eğer ki RGB senin için 2.planda veya düz tasarım seviyorsan MSI ürününün G213 karşısında pek şansı kaldığını söyleyemem. Eğer klavyede senin için önemli şeyleri yazarsan belki farklı öneri de yapabilirim. Admin de sana öneri yapacaktır.

Razer ürününü tavsiye ederim fakat alternatif olarak Logitech G402 ürününe de bakmanı öneririm. Yaklaşık 5 senedir g502 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Arkadaşım da g402 kullanıyor o da hâla daha kullanıyor. G402 ürünü de gerek sağlamlık gerek performans olarak seni memnun edecektir bakmanı tavsiye ederim

KS

ali120

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Toplam bütçeniz nedir hem klavye hem mouse için?
toplam  650 tl bütçe var

msiarmor06' Alıntı:
Uzun süredir logitech ürünleri kullanırım ve gayet memnum. Ürettikleri çoğu ürün birkaç istisna dışında gerçekten kaliteli ürünler yapıyorlar. Eğer ki RGB senin için 2.planda veya düz tasarım seviyorsan MSI ürününün G213 karşısında pek şansı kaldığını söyleyemem. Eğer klavyede senin için önemli şeyleri yazarsan belki farklı öneri de yapabilirim. Admin de sana öneri yapacaktır.

Razer ürününü tavsiye ederim fakat alternatif olarak Logitech G402 ürününe de bakmanı öneririm. Yaklaşık 5 senedir g502 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Arkadaşım da g402 kullanıyor o da hâla daha kullanıyor. G402 ürünü de gerek sağlamlık gerek performans olarak seni memnun edecektir bakmanı tavsiye ederim
ana amacım oyun oynamak toplam bütçe 650 tl'yi geçmezzse iyi olur

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri