KMS'yi Kaldırma

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Birde arkadaşımda windowsu etkinleştir yazısı bazen geliyor bazen de gidiyormuş.
Bu kadar aksiyona gerek yok bana kalırsa hocam 5 liraya eptt kod satıyordu bir tane alın kullanın. Mesajlardan anlamadım hangisi sizin hangisi arkadaşınızın sistemi.
İlk iletilen forum linkinde net şekilde KMSPİCO yazısı varsa çözümü anlatılıyordu, deneyin olmazsa temiz bir formatla halleder lisans kodu girersiniz çiçek gibi kullanırsınız. Ben de aynı hataya düştüm yol yakınken uğraşmayın derim

KS

EpsteHm

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bu kadar aksiyona gerek yok bana kalırsa hocam 5 liraya eptt kod satıyordu bir tane alın kullanın. Mesajlardan anlamadım hangisi sizin hangisi arkadaşınızın sistemi.
İlk iletilen forum linkinde net şekilde KMSPİCO yazısı varsa çözümü anlatılıyordu, deneyin olmazsa temiz bir formatla halleder lisans kodu girersiniz çiçek gibi kullanırsınız. Ben de aynı hataya düştüm yol yakınken uğraşmayın derim
Hepsi arkadaşımın sisteminden ss'ler. İkimizin sistemi de aynı ve arkadaşımla aynı kms etkinleştirme videosuna bakarak yaptık.
Win 11 kullanıyorum formatı kendim atsam çok uğraştıracak gibi duruyor çünkü daha önce hiç format atmadım.
Teşekkürler.

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hepsi arkadaşımın sisteminden ss'ler. İkimizin sistemi de aynı ve arkadaşımla aynı kms etkinleştirme videosuna bakarak yaptık.
Win 11 kullanıyorum formatı kendim atsam çok uğraştıracak gibi duruyor çünkü daha önce hiç format atmadım.
Teşekkürler.
Hocam Windows 10 çok basit format zaten, 11 de farklı bir durum yoksa rahatlıkla atarsınız,genel taramada virüs buldu Kaspersky (KMSPİCO kaynaklı) o sebepten uyarıyorum çok maliyetli birşey değil temiz Windows. Yazılan kod neticesinde KMSPİCO yazıyorsa sorun var demektir son atılan fotoğraflarda var gözüküyor

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri