Kondisyonum Kazadan Sonra Çok Düşük Ne Yapmam Gerek?

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Arkadaşlar bugün lig maçına çıkacağım (futbol) kondisyonum düşük bunun farkındayım ve kendime bu yüzden güvenmiyorum hızlı süratliyim mücadeleyi asla bırakmam, ama canımı sıkıyor kondisyonumun düşük olması 25 Temmuz öğle vakti, trafik kazası geçirdim 5-6 ay yattım futbol oynamadım serumlarla beslendim, antrenmanlara ocakta başladım, ve çok heyecanlıyım ilk gün olduğu gibi futbolda maça çıkacağım için, daha önce maç tecrübem var, kondisyonum düşük diye dediğim gibi kendime güvenmiyorum 1-2 depar attıktan sonra nefes nefese kalıp takımıma katkı verememekten çok korkuyorum önerilerinizi yapar mısınız, benim için çok önemli bir gün.

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Kendinizi yorulmaya , iyi oynamamaya adapte etmişsiniz resmen. Bu yüzden daha da kötü hissediyorsunuz. Biraz oynadıktan sonra maça dalıp başka bir şey düşünmezseniz bence elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Kazanmaya odaklanın.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Kendinizi yorulmaya , iyi oynamamaya adapte etmişsiniz resmen. Bu yüzden daha da kötü hissediyorsunuz. Biraz oynadıktan sonra maça dalıp başka bir şey düşünmezseniz bence elinizden gelenin en iyisini yapabilirsiniz. Kazanmaya odaklanın.
Evet yorulmaya ve iyi oynamamaya adapte ettim, diğerlerine bakıyorum kondisyonları benden iyi ama şöyle düşünüyorum, hoca kadroya aldıysa vardır bir bildiği, umarım iyi geçer benim için bugün, başarısızlıktan da korkuyorum.

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,985
Hocam şu an öyle geliyor çünkü hem heyecan var hemde kendinizi buna inandırmışsınız. Genelde böyle gelir ama başlayınca bi bakarsınız hiçde öyle değilmiş

Syqex

Bilgisayar Uzmanı
Bilgisayar Uzmanı
Tepki
5,198
Evet yorulmaya ve iyi oynamamaya adapte ettim, diğerlerine bakıyorum kondisyonları benden iyi ama şöyle düşünüyorum, hoca kadroya aldıysa vardır bir bildiği, umarım iyi geçer benim için bugün, başarısızlıktan da korkuyorum.
Demek ki hocanız size güveniyor , bunu düşünün mesela. Ona tekrar iyi oynayabildiğinizi kanıtlamaya çalışın.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Demek ki hocanız size güveniyor , bunu düşünün mesela. Ona tekrar iyi oynayabildiğinizi kanıtlamaya çalışın.
eski takımım da değilim artık şehir değiştirmiştim, yeni takımım da kadroya girdim.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Hocam şu an öyle geliyor çünkü hem heyecan var hemde kendinizi buna inandırmışsınız. Genelde böyle gelir ama başlayınca bi bakarsınız hiçde öyle değilmiş
umarım ya gerçekten hem başarısız olmayı, hem de oynayamamayı istemiyorum. ölümüne mücadele edeceğim saha içerisinde.

Fatih Gürel

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocan senin kaza durumunu bilerekten kadroya eklediyse, takdir edilecek bir karar almış.
Hocanın aldığı bu aksiyona karşılık, onu gururlandırmayı üstüne vazife bil ve hasta olduğunu unut.
Kondisyon meselesine gelecek olursak, sürekli aktif(hareketli) kalmaya çalış ve iyi beslen.
Kaza için üzgünüm, geçmiş olsun.

KS

Thingsss

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
91
Hocan senin kaza durumunu bilerekten kadroya aldıysa, takdir edilecek bir kârar almış.
Hocanın aldığı bu aksiyona karşılık, onu gururlandırmayı üstüne vazife bil ve hasta olduğunu unut.
Kondisyon meselesine gelecek olursak, sürekli aktif(hareketli) kalmaya çalış ve iyi beslen.
Öyle yapayım o zaman jop tempo da kalayım hep sahada

Hocan senin kaza durumunu bilerekten kadroya eklediyse, takdir edilecek bir karar almış.
Umarım hem takım arkadaşlarımı hem hocamı hemde ailemi gururlandırabilirim

Kemo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
127
Başarılar dilerim öncelikle, sadece oyununuzu oynayın. Tekniğiniz, oyun görüşünüz iyidir mesela koşmanıza gerek bile kalmaz. İyi yönlerinize odaklanın bırakın eksiklerinizi de takım arkadaşlarınız kapatsın

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri