Konu Açarken Dikkat

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Öncelik olarak emekleriniz ve açtığınız konular için teşekkür ederiz. Ancak bazen konuları açarken üyelerimiz sürekli farklı sitelerdeki makaleleri kopyalayıp direkt buraya yapıştırıp konu açıyorlar. Açtığınız konuların aynısı daha önceden Google'da olduğu için özgün bir makale sayılmayacak ve Google'da indeks alsa bile değeri olmayacaktır.

Lütfen konuları açarken kendi özgün yorumlarınızı veya tüm içeriği kopyalayarak açmamaya özen gösterelim. Bu şekilde sürekli tekrar edilen konular silinecek olup, askıya çekilecektir.

Bilgilerinize,

E

expert

Guest
OceanLaB' Alıntı:
Merhaba Değerli Arkadaşlar,

Öncelik olarak emekleriniz ve açtığınız konular için teşekkür ederiz. Ancak bazen konuları açarken üyelerimiz sürekli farklı sitelerdeki makaleleri kopyalayıp direkt buraya yapıştırıp konu açıyorlar. Açtığınız konuların aynısı daha önceden Google'da olduğu için özgün bir makale sayılmayacak ve Google'da indeks alsa bile değeri olmayacaktır.

Lütfen konuları açarken kendi özgün yorumlarınızı veya tüm içeriği kopyalayarak açmamaya özen gösterelim. Bu şekilde sürekli tekrar edilen konular silinecek olup, askıya çekilecektir.

Bilgilerinize,

geçen arkadaşa ilettim kızdı bana :)

KS

OceanLaB

Administrator
Admin
Tepki
4,998
Kızacak bir durum yok aslında burada, sonuçta hep beraber bir emek veriyoruz. Tuğlaları eksik koyup hızlı kat çıkmak yerine, tuğlaları tam koyup yavaş ve sağlam bir temel oluşturmak daha önemli :)

E

expert

Guest
vallahi billahi aynısını dedim :)

hocam bide son mesajlar 11 tane konu gösteriyor onu 15 16 yapamaz mıyız :)

EmirhanPala

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Güzel bir konu olmuş gayet açıklayıcı :) Pc hocamıza birde slogan lazım yarışmamı yapsanız ki diyorum ? :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
örneğe gerek yok bunu hepimiz yapıyoruz :) demek istenilen elbet bir kaynak olacak ama bunları özgün şekilde dilimize dökerek biz anlatalım :) alınmaca darılmaca yok :)

WalterHolk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
13
benim 2 konum böyle official sitelerden alıntı ki belirttim zaten tarihçeler :) özgün yazıyla kaleme almam 1 günümü harcatır :D yogun dönemi düşünürsem misal şuan bile işteyim yarın da :) bazen böyle konularım olabilir yada başka birine istediğim konuyu paylasması konusunda destek isterm

Hakan Çal

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Rurouni' Alıntı:
benim 2 konum böyle official sitelerden alıntı ki belirttim zaten tarihçeler :) özgün yazıyla kaleme almam 1 günümü harcatır :D yogun dönemi düşünürsem misal şuan bile işteyim yarın da :) bazen böyle konularım olabilir yada başka birine istediğim konuyu paylasması konusunda destek isterm

Aynen :D

E

expert

Guest
Alıntı olmasına bir şey demiyoruz biraz kendiniz yorumlayın
Hem daha iyi konuya hakim olursunuz hemde
Google da farklı olarak çıkar ve foruma yönlendirir

Ersin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
alıntı içerikleri google spam algılıyor hatta sandbox a bile atabiliyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri