Kötü Ekipmanlar

nezir8113

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Selam Dostlar,

Hocam 2017 den kalma dandik ekipmanlar kulanı yorum ekonominin hali ortada bu yüzden ekipmanlarımı yenileyemiyorum sizin bir tavsiyeniz var mı?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Tavsiye olarak şunu eklemek isterim. Bit pazarları var biliyorsunuz eğer oturduğunuz şehirde varsa uğrayın bakın derim dandik ürün çok ama aralarında iyi ürünler karışıyor dayılar bilmiyor sağlam ürünleri orta pahalı fiyatlı ürünleri çok ucuza satıyorlar alınmıyor diye.

Hatta tanıdığım dostumla gitmiştim klavye fare v.s arıyordu 300 400 tl bandında olan sağlam ışıklı klavye buldu 100 tl gibi bir miktara aldı uzun süredir kullanıyor sorun dahi çıkartmadı. İyisine denk gelince sorun olmuyor dandiklerden kaçının derim aklıma gelen şu an bunlar var umarım yardımcı olabilmişimdir.

KS

nezir8113

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
nasıl söylesem bilemiyorum ama madi durumum çök kötü ve yaşımda düşük olduğu için çalışamıyorum zaten pc minecraft 1.15 zarzor açıyor umarım beni anlıya bilmişsindir

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
Gayet iyi anlıyorum dostum eğer seni kıracak bir şey söylediysem özür dilerim. Tavsiyeyi boşver yeter ki kalbin kırılmasın umarım istediklerini alırsın.

KS

nezir8113

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
beni anladın için teşekürler ve kalbimi kırmadın umarım sende istedin bütün herşeyi alırsın :)

Arthemis.

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
153
beni anladın için teşekürler ve kalbimi kırmadın umarım sende istedin bütün herşeyi alırsın :)
Rica ederim bilmez miyim dostum zamanında yokluk görmüş birisi olarak gayet iyi anlıyorum seni nankör insanlar gibi parayı bulunca unutmamak lazım eskileri. :)

White Ravens

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,169
nasıl söylesem bilemiyorum ama madi durumum çök kötü ve yaşımda düşük olduğu için çalışamıyorum zaten pc minecraft 1.15 zarzor açıyor umarım beni anlıya bilmişsindir
Şu an için çok sıkıcı bir süreç gibi gelebilir ama çalışabilecek yaşa gelene kadar öğrenebildiğin kadar çok şey öğrenmeye çalış.
En azından bugün değilse bile 3-4 sene sonra elin iş tutacak duruma geldiğinde maddi açıdan zor durumda kalmayacağın işler bulma ihtimalin artar.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri