Öneri Krampon Alcam Öneri̇n Ri̇caa

minipekka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
40 numara krampon almak istiyorum çoraplı olursa güzel olur şimdiden thank you <3333

Son düzenleme:

btw

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Mevki ile krampon alakası ne anlayamadım ?? Hangisinde daha rahat hissediyorsan onu giyersin. Bu arada sahuraka nın attığı model güzel ama benim dememle alma araştır.

Yani galiba mevkiye gore olanlar da var lakin hangisinde daha rahat hissedersen al bence deneyerek almalisin.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,135
Mevki ile krampon alakası ne anlayamadım ?? Hangisinde daha rahat hissediyorsan onu giyersin. Bu arada sahuraka nın attığı model güzel ama benim dememle alma araştır.

Yani galiba mevkiye gore olanlar da var lakin hangisinde daha rahat hissedersen al bence deneyerek almalisin.
Knk mevkiye göre ayakkabı şekli farkediyor mesela orta saha ise ayak içi oynayacağı için ayak içi rahat olan ayakkabılar öneriliyor

AhmettEsad

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
adidas kundura.jpg

reis ben halı sahada bunu kullanıyom topa bi kodummu çat 90 a

KS

minipekka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12

evet farkediyor kanka mesela stoperlerin önü biraz daha değişik yukarı doğru kalkık gibi oluyor tabanı ön cephe kramponlarının düz oluyor

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
bı bakayım dedim de fiyatlar ne olmuş öyle ya

kalıp uyarsa bır bak buna fıyatı uygun dıye paylasıyorum.
bu arada yaşadıpın sehırdekı spor magazalarının outlet mağazalarını araştır. orada baya uygun oluyor fiyatlar. hem de deneyip almış olursun.

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
bı bakayım dedim de fiyatlar ne olmuş öyle ya

kalıp uyarsa bır bak buna fıyatı uygun dıye paylasıyorum.
bu arada yaşadıpın sehırdekı spor magazalarının outlet mağazalarını araştır. orada baya uygun oluyor fiyatlar. hem de deneyip almış olursun.
Bunlar uygun evet ama malzeme kalitesi çok kötü. 3 maç çıkarmaz hemen yandan açılma yapar. 1-1.5 k seviyelerindeki çoğu krampon böyle. Yarı pof bakıyorum daha çok. 2 k dolaylarında. Yine de öneri için teşekkürler

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
Bunlar uygun evet ama malzeme kalitesi çok kötü. 3 maç çıkarmaz hemen yandan açılma yapar. 1-1.5 k seviyelerindeki çoğu krampon böyle. Yarı pof bakıyorum daha çok. 2 k dolaylarında. Yine de öneri için teşekkürler
bu dediğim outlet mağazalarda sıfır eski sezon ürünler oluyor mutlaka bak derim.

KS

minipekka

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
bu dediğim outlet mağazalarda sıfır eski sezon ürünler oluyor mutlaka bak derim.
abi nike mercurial superfly 9 pro mu daha iyi mercurial vapor 15 mi daha iyi
ikisinin linkleri:
superfly 9:
vapor 15:

sende bak abi yukardaki mesaja

44 tam benım numara ama malum beyaz halısahada çok kir tutar diye alamıyorum :confused:
nike mercurial air zoom al kanka istersen onlarda rahat diyorlar güzle diyorlar

dexmete

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
105
abi nike mercurial superfly 9 pro mu daha iyi mercurial vapor 15 mi daha iyi
ikisinin linkleri:
superfly 9:
vapor 15:

sende bak abi yukardaki mesaja

nike mercurial air zoom al kanka istersen onlarda rahat diyorlar güzle diyorlar