Kredi kartı hakkında yardım

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
Merhaba kolay gelsin iyi günler ben bugün başvuru yaptım ve 2000₺ limit belirlendi ben diyelim ki 2000₺ lik bir taksitli alışveriş yaptım 2000₺ lik bir taksitli alışveriş yaptım diye o kartı o ay kullanamaz mıyım yoksa içine para atıp kullanabilir miyim

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
Merhaba kolay gelsin iyi günler ben bugün başvuru yaptım ve 2000₺ limit belirlendi ben diyelim ki 2000₺ lik bir taksitli alışveriş yaptım 2000₺ lik bir taksitli alışveriş yaptım diye o kartı o ay kullanamaz mıyım yoksa içine para atıp kullanabilir miyim
İçine attığınız para kadar tekrar limit gelir. Örneğin 2000 lira harcadınız ve 1000 lira attınız. bunun sonucunda kartınızda 1000 lira daha limit olur. Ancak bunun geri ödemesi olduğunu unutmayın.

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
peki mesela bilmediğimden soruyorum 10000tl lik harcama yaptım aynı anda kart benden onu peşin kesiyor ve taksitli mi ödüyorum

f3rdi20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Kredi kartı işlerine hiç bulaşmayın, çıkamazsınız benden tavsiye. Sorunun cevabına gelince kartta 10 bin tl limit yoksa alışverişi yapamazsınız eğer var ise ay sonunda ekstre gelir o ayın tamamını yahut asgari tutarını ödemek zorundasınız.

KS

Elweald

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
31
İçine attığınız para kadar tekrar limit gelir. Örneğin 2000 lira harcadınız ve 1000 lira attınız. bunun sonucunda kartınızda 1000 lira daha limit olur. Ancak bunun geri ödemesi olduğunu unutmayın.
Nasıl yani o 1000₺ yi atınca normal bir market alışverişi yaparsam yine geri ödeme mi oluyor

APRİLİKUKA

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
889
Kredi kartı işlerine hiç bulaşmayın, çıkamazsınız benden tavsiye. Sorunun cevabına gelince kartta 10 bin tl limit yoksa alışverişi yapamazsınız eğer var ise ay sonunda ekstre gelir o ayın tamamını yahut asgari tutarını ödemek zorundasınız.
Hocam PC hocası yeni sistemlerini taksitli almak için nasıl bir kart gerekir sitelerden

f3rdi20

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
16
Taksitli alışveriş için ürünün toplam bedeli kadar kartta paran olması gerek, banka tüm parayı senden çeker. Ay sonunda senden taksiti ödemeni bekler.

behnankmscu

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
60
peki mesela bilmediğimden soruyorum 10000tl lik harcama yaptım aynı anda kart benden onu peşin kesiyor ve taksitli mi ödüyorum
Taksit işlemini seçerseniz yine kart 10 bin tl alır ancak bunun geri ödemesini aya böler.
Nasıl yani o 1000₺ yi atınca normal bir market alışverişi yaparsam yine geri ödeme mi oluyor
Önceki borcun bitmediği için 1000 tl yi de harcarsan tekrar bankaya borçlanırsın. Kredi kartını taksit harcamaları dışında çok kullanmayın özellikle öğrenci iseniz.

Lover4Life

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
kredi kartı bataklığa atılan 1 adımdır, banka = yasal tefeci, kredi acıtır, + kredi kartı zevk verir % faiz oranı olduğuna göre o da eşittir acıtmadan.......
kaçınılmassa zevk almaya bakıyosun zamanla :) özür dilerim en kaba tabirle anlattığım için :(

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri