Kulakiçi bluetooth kulaklık önerisi

Ercan Kılıç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Herkese merhabalar kulaklığım bozuldu ve yeni bir kulaklık almayı düşünüyorum bütçem 100-150 tl arası. Daha çok bluetooth özellikli ve kulakiçi kulaklık istiyorum bir de microfonu telefon konuşmalarında beni üzmesin. Aşağıda birkaç bakıp beğendiğim kulaklık modelleri var bunlara dayanarak sizce hangisini almalıyım tam kablosuz mu yoksa boyuna değen ve birbirine bağlı olan kablolu  modellerler mi. Başka model veya marka da önerebilirsiniz şuan kafamdaki almaya en yakın model baseus encok.. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
Baseus encok s17 115 tl
Jabra step 115 tl
Xiaomi youth edition 170tl
Xiaomi haylou gt1 140 tl

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Xiaomi Haylou GT1 ürünü pek çok açıdan iyi bir ürün ancak 2 sorunu var. Birincisi tam kablosuz olduğundan kulağınızdan düşme olasılığı çok yüksek ve bu yüzden masraf çıkma olasılığı yüksek bir ürün. Birde tam kablosuz olduğundan mikrofon kalitesi telefon konuşması için o kadar uygun değil.

QCY T1 Pro (Yeni) Bluetooth V5.0 - 159,99 TL

Bu ürün o listenizdeki ürünlerden çok daha başarılı bir ürün. Ses performansı ve diğer konularda dolu bir ürün gibi görünüyor özellik ve yorum bazlı değerlendirirsek. Mikrofon konusunda görüşme yapılır kablolu ürünler kadar iyi olmaz tabi ama iyi bir deneyim sunuyor gibi görünüyor yine yorum bazlı değerlendirirsek.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri