Kulakiçi Kulaklık Sorunu

armaged01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
Herkese selamlar,

Yeni bir sistem topladım. Gigabyte A520m anakart var. Rampage kasa üzerinde kullanıyorum. Ön tarafta iki tane çıkış var kulaklık için. Ancak ben sadece kulaklık olarak kullanabiliyorum. Mikrofon + kulaklık olarak nasıl kullanabilirim. Realtek audio console üzerinde seçenekler var ancak bir türlü çözemedim. Ekstra gidip kulaklık almak istemiyorum. Tek çıkışı hem mikrofon hem kulaklık nasıl yapabilirim.
Çok teşekkürler.
resim.png

Moderatörün son düzenlenenleri:

Ang3lityy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
aynı şeyi bende aradım fakat bulamadım yardımcı olabilen olursa çok iyi olur

kulak üstü kulaklığım şuan da bozuk kulak içi kullanıyorum fakat bu şekilde 2sini birlikte takmam gerekiyor mikrofon için kulaküstü duymak için kulak için kullanıyorum

KS

armaged01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
aynı şeyi bende aradım fakat bulamadım yardımcı olabilen olursa çok iyi olur

kulak üstü kulaklığım şuan da bozuk kulak içi kullanıyorum fakat bu şekilde 2sini birlikte takmam gerekiyor mikrofon için kulaküstü duymak için kulak için kullanıyorum
Bence de ya, bilen biri varsa çok makbule geçicek.

ikikarefarki

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
54
Kulaklığınızda tek jak var sanırım, ancak kasada mikrofon ve kulaklık için ayrı çıkışlar var, o nedenle kullanamazsın. Çoklayıcı/Splitter felan satılıyor ancak ben bir ara aldım ve hiç memnun kalmadım. Mikrofon kalitesini çok düşürdüler.

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Herkese selamlar,

Yeni bir sistem topladım. Gigabyte A520m anakart var. Rampage kasa üzerinde kullanıyorum. Ön tarafta iki tane çıkış var kulaklık için. Ancak ben sadece kulaklık olarak kullanabiliyorum. Mikrofon + kulaklık olarak nasıl kullanabilirim. Realtek audio console üzerinde seçenekler var ancak bir türlü çözemedim. Ekstra gidip kulaklık almak istemiyorum. Tek çıkışı hem mikrofon hem kulaklık nasıl yapabilirim.
Çok teşekkürler. Ekli dosyayı görüntüle 25217
1690887263659.png

Çoklayıcı kullanman lazım böyle. Hangisi kalitelidir vs bilmiyorum.

KS

armaged01

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
3
Arkadaşlar çok teşekkür ederim. Biraz geç döndüm kusuruma bakmayın. Çoklayıcı aldım sorun çözüldü.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri