Kulaklığımın USB Girişi Yok? (ASUS TUF Gaming H3 7.1)

delaredo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bundan bir kaç hafta önce aldığım ASUS TUF Gaming H3 7.1 Blue Oyuncu kulaklığının USB girişi olmadığını aldıktan sonra farkettim.

Sanırım type-c girişliymiş. Çevremdeki bilgisayarcıya gidip type-c dönüştürücü aldığımda PC'ye uymadı. İnternetten de ne almam gerektiğini bulamıyorum çok fazla şey var. Ne almam gerekli bana yardımcı olabilir misiniz bir türlü bulamıyorum :/

Butfudman

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cvp: KULAKLIĞIMIN USB GİRİŞİ YOK

Almış olduğun ürünü iade et ve bütçen nedir ona göre tavsiyelerde bulunacağım.

KS

delaredo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: KULAKLIĞIMIN USB GİRİŞİ YOK

Butfudman' Alıntı:

Hiçbir şekilde bir dönüştürücü bulma imkanım falan yok mu iade işleri sıkıntılı oluyor girişmek istemiyorum

BatuhanKLC

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
757
RE: Cvp: KULAKLIĞIMIN USB GİRİŞİ YOK

delaredo' Alıntı:
Butfudman' Alıntı:

Hiçbir şekilde bir dönüştürücü bulma imkanım falan yok mu iade işleri sıkıntılı oluyor girişmek istemiyorum

Ürünü iade etmeni istmemiş mod arkadaş , aldığın dönüştürücüyü iade etmeni istemiş , Link bırakıyorum ürün hakkında fikrim yok.

• Ürün: https://www.hepsiburada.com/ancheyn...ici-donusturucu-adaptor-4429-p-HBCV00000LV8KV

Google'ye Usb type c dönüştürücü yazman yeterli.

recepp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
Cvp: KULAKLIĞIMIN USB GİRİŞİ YOK

Pc hocası kampanyasıyla almıştım aynı kulaklığı benimki normal jak girişliydi ve yanında dönüştürücüsü vardı mikrofon ve hoparlör için

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Cvp: Kulaklığımın USB Girişi Yok? (ASUS TUF Gaming H3 7.1)

Son kullanıcı hariç herkes sanırım yanlış anlamış durumu. Ürünün kablolu versiyonu 3.5mm JAK girişli. Kablosuz versiyonu USB alıcılı ki zaten alıcısı kutudan çıkıyor. Özetle dönüştürücüye filan ihtiyacınız yok.

Eğer 3.5mm JAK girişini anakart ses kartınız kötüyse daha iyi bir ses kartıyla USB ara yüzüne dönüştürmek isterseniz Ugreen USB to 3.5mm TRRS ALC4030 Harici Ses Kartlı Dönüştürücü - 138 TL bu ürünü alabilirsiniz.

KS

delaredo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0

Yanıtlarınız için çok teşekkür ederim attıklarınızı inceleyeceğim ve birini alacağım teşekkürler tekrardan.

KS

delaredo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
RE: Cvp: Kulaklığımın USB Girişi Yok? (ASUS TUF Gaming H3 7.1)

ugur.gozaydin' Alıntı:
Son kullanıcı hariç herkes sanırım yanlış anlamış durumu. Ürünün kablolu versiyonu 3.5mm JAK girişli. Kablosuz versiyonu USB alıcılı ki zaten alıcısı kutudan çıkıyor. Özetle dönüştürücüye filan ihtiyacınız yok.

Eğer 3.5mm JAK girişini anakart ses kartınız kötüyse daha iyi bir ses kartıyla USB ara yüzüne dönüştürmek isterseniz Ugreen USB to 3.5mm TRRS ALC4030 Harici Ses Kartlı Dönüştürücü - 138 TL bu ürünü alabilirsiniz.

Nasıl dönüştürücüye ihtiyacım yok anlamadım bana gelen üründe bir dönüştürücü çıktı ama usb değildi ve bilgisayarımda usb girişleri bulunuyor yani usb dönüştürücüye ihtiyacım var nasıl yok anlamadım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139

Ürününüzün kablo resimlerini atar mısınız. 3.5mm JAK girişli kulaklığınız eğer USB dönüştürücülü versiyonunu almadıysanız.

TUF H3 ürünü 3.5mm JAK girişli bir ürün birde USB versiyonuna sahip dönüştürücülü bir versiyonu var ama içinden çıkıyor dönüştürücüsü. Ayrı olarak kablosuz versiyonu var ki ondanda alıcısı USB olarak çıkıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri