Kulaklığın Sağ Tarafından Az Ses Geliyor!

bugiblack

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar dostlar.

GIGABYTE AORUS H5 adlı kulaklığı kullanıyorum. İlk zamanlarda sıkıntı yok idi lakin az önce fark ettim ki kulaklığın sağ tarafından bir tık az ses gelme durumu var bu durumu nasıl düzeltebilirim, ne yapmam gerekiyor?

Moderatörün son düzenlenenleri:

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,151

Yanlış Bilgi Vermek İstemem Kardeşim Sana Lakin '' Gigabyt Ses Ve Çıkış '' Talimat Rehberini Bir Gözden Geçirmeni Öneririm Olmasa Başka Çözümler Arıya Biliriz..

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,131
Windows Ayarları > Sistem > Ses sekmesinden Ses Denetim Masası ayarlarını açın. Daha sonra Hoparlör özellikleri > Düzeyler sekmesinden aşağıdaki ilk resimdeki Denge ayarınızı kontrol edin. Eğer eşitse sorun bu değildir. Geliştirmeler sekmesinden Tüm ses efektlerini engeller onayını verip Anlık mod onayı varsa onayı kaldırın. Diğer ayarlar benim sistemimdeki ayarlar onlar önemli değil onlara dokunmayın. Ayrıca JAK girişinizi kontrol edin o girişler bazen bu yaşadığınız soruna sebep olabiliyor.

ekran.PNG

Ekran Alıntısı.PNG

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Genelde Uğur hocamın bahsettiği üzere jak girişinden kaynaklı oluyor, kontrol etmenizde fayda var farkında olmadan sorun çıkartıyor.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri