Kulaklik Aldim Ses Çok Az Geli̇yor

aslanbey26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Kulaklık aldım ses çok az geliyordu, realtek audio consele yükledim ve yürütme aygıtlarında kyruise kulaklığım gözükmüyor ses seviyesini yükseltemiyorum kulaklığın yardımcı olabilir misiniz.

Ekli dosyalar

• ss audi.png
    ss audi.png
    50.1 KB · Görüntüleme: 7

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Audio-ses driverları ne durumda? Anakartın destek sayfasından Realtek driverlarını ve ürünün resmi sitesinden driverını kontrol edin.

Ayrıca saatin yanında ses simgesi, sağ tıklayın, önce ses sorunlarını gidere tıklayın.
Yine aynı bölümde ses ayarların ıaç var bu sekmeye tıklayıp, açılan pencerede nelerin göründüğüne bakın bakalım durum nedir.

Son düzenleme:
KS

aslanbey26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Audio-ses driverları ne durumda? Anakartın destek sayfasından Realtek driverlarını ve ürünün resmi sitesinden driverını kontrol edin.

Ayrıca saatin yanında ses simgesi, sağ tıklayın, önce ses sorunlarını gidere tıklayın.
Yine aynı bölümde ses ayarların ıaç var bu sekmeye tıklayıp, açılan pencerede nelerin göründüğüne bakın bakalım durum nedir.
Anakarttan driver indirdim realteke ait, ürünün driverlarını da indirdim o ayarlarda kulaklığı görüyorum asusun audio control kısmında görmüyorum

LockDownTR

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
50
Aldığın kulaklık model ve markası nedir, anakartın nedir ona göre bir iki çözüm önerim var.

KS

aslanbey26

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam USB ile bağlıysan cihazın ses kartını kullanırsın, ses kartı için programı falan varsa kur birde oradan sesleri yükselt.
kendi driverını indirdim hocam ses aynı 100'de ses aygıtlarında da yüzde yani ses çok aşırı az windows 10 da jd710 kulaklığım vardı onu kullanmıyorum w11 geçtim o bile şuan çok az geliyor

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
80
Siz önce Realtek Audio Control, gelişmiş ayarlarda kulaklık takılınca otomatik algıla veya otomatik olarak aç türünde bir ayar olması lazım. Bunu etkinleştirin.

Şu videoda programda kulaklığın görülmeme sorununa dair bir çözüm yöntemi önerilmiş, bir deneyin. Ses kısıklığı sorununu da çözer mi bilemiyorum.

Kulaklığı aldınız, bu programı kurmadan, sürücüyü güncellmeden önce denediniz mi? O zaman durum nasıldı?

Olmadı
Youtube de : ^^Realtek HD Audio Headphone Problem^^
şeklinde bir bakın diyebiliyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri