Kulaklık ekolayzer ayarı

Furkan12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Herkese sa ben kulaklık ekolayzer ayarı yapmak istiyorum fps oyunlarında ses kasmak için onda neye dikkat etmeliyim tizleremi baslarami ve hangi videoyu açıp yapmalıyım?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Herkese sa ben kulaklık ekolayzer ayarı yapmak istiyorum fps oyunlarında ses kasmak için onda neye dikkat etmeliyim tizleremi baslarami ve hangi videoyu açıp yapmalıyım?
Aşağıdaki uygulamayı indirin sonrasında sonar kısmından valorant için ses kasma ayarları

Screenshot_5.png

KS

Furkan12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Abi kendimiz yapmamız daha sağlıklı oluyor bana ses kasmak için ne önemli söyler misin

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Abi kendimiz yapmamız daha sağlıklı oluyor bana ses kasmak için ne önemli söyler misin
Hocam benim kendi kullandığım program ban riski yok zaten bu uygulama kulaklığın gendi driverı pch de bundan bahsediyor.9:30

illa SteelS. cihazı bununmasına gerek yok başka kulaklık da da çalışıyor orada mikrofonu da ayarlayabilirsin.

KS

Furkan12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Abi biliyorumda ses ayarlarını kendimiz yapınca daha iyi oluyor zevklerine göre ayarliyorsun.Ben şimdi ses kasmak için hangisinin yukseltmeliyim yahut azaltmaliyim

Hüsom

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
761
Abi biliyorumda ses ayarlarını kendimiz yapınca daha iyi oluyor zevklerine göre ayarliyorsun.Ben şimdi ses kasmak için hangisinin yukseltmeliyim yahut azaltmaliyim
dostum kendine göre ayarlayabileceğin böyle bir yazılım sistem yok dediği gibi bu programı indir ordan da kendin ayarlıyorsun zaten bir ton profil var bende kullanıyorum bu yazılım senin bilgisayarda kendi başına yapamayacağın şeyleri yapıyor bunda da dilediğin gibi ayarlayabilirsin

KS

Furkan12

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Husom ben ilk defa kulak üstü kulaklık aldım reis ve bu uygulamayi indirdim ama istediğim performans yok o yüzden kendim ayarlamak istiyorum.Fps ve ses kas oyunlarında tiz mı yükseltip başı artirmaliyim yoksa tam tersimi

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri