kulaklık öneri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arda Verim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Sadece FPS oyunları oynuyorum ve amacım iyi ses kasmak olduğu için kulaklık seçerken karasız kaldım. Rampage Reactor R41 'mi yoksa Cloud Silver 'mi almalıyım. Rampage 7.1 ama 7.1 fazla gerekli değil, önemli olan sesleri net duyabilmem.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Arda Verim' Alıntı:
Sadece FPS oyunları oynuyorum ve amacım iyi ses kasmak olduğu için kulaklık seçerken karasız kaldım. Rampage Reactor R41 'mi yoksa Cloud Silver 'mi almalıyım. Rampage 7.1 ama 7.1 fazla gerekli değil, önemli olan sesleri net duyabilmem.

Fiyatına göre net sesler ve geniş ses aralığı almak isterseniz RAMPAGE RM-23 AGITA 7.1 RGB Titreşimli - 199,00 TL 'ye bu kulaklığı öneririm.

Ama çok daha kaliteli ve daha fazla deneyim isterseniz Rampage R41 REACTOR Siyah 7.1 + Noise Cancellation - 371,70 TL desteği olan sizinde bulduğunuz bu ürünü öneririm. Oyunlara özel ses profilleri atayabiliyorsunuz ve rekabetçi oyunlarda ki mesela CSGO örneğinde etrafınızdaki en ufak sesleri bile duyabilirsiniz. Tamamen adından da anlaşıldığı gibi oyuncu/turnuva kulaklığı kendisi. Ben tavsiye ederim zaten bu fiyata bu özelliklerde başka bir oyuncu/turnuva kulaklığı bulmanız zor.

KS

Arda Verim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Arda Verim' Alıntı:

Fiyatına göre net sesler ve geniş ses aralığı almak isterseniz RAMPAGE RM-23 AGITA 7.1 RGB Titreşimli - 199,00 TL 'ye bu kulaklığı öneririm.

Ama çok daha kaliteli ve daha fazla deneyim isterseniz Rampage R41 REACTOR Siyah 7.1 + Noise Cancellation - 371,70 TL desteği olan sizinde bulduğunuz bu ürünü öneririm. Oyunlara özel ses profilleri atayabiliyorsunuz ve rekabetçi oyunlarda ki mesela CSGO örneğinde etrafınızdaki en ufak sesleri bile duyabilirsiniz. Tamamen adından da anlaşıldığı gibi oyuncu/turnuva kulaklığı kendisi. Ben tavsiye ederim zaten bu fiyata bu özelliklerde başka bir oyuncu/turnuva kulaklığı bulmanız zor.

corsair hs 60 mı yoksa reactor r41 mi

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben olsam Rampage R41 REACTOR alırdım. Size detayları yazdım zaten. Rampage R41 REACTOR 'e 300-500 TL arasında iyi bir rakip olsaydı onuda listeye alırdım. Bu özellikleri veren bu fiyata iyi bir kulaklık çok yok ve HS60 sırf Corsair markasının algısından fiyatı çok yüksek tutan bir kulaklık sunduklarına nazaran fiyatı çok fazla.

KS

Arda Verim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ben olsam Rampage R41 REACTOR alırdım. Size detayları yazdım zaten. Rampage R41 REACTOR 'e 300-500 TL arasında iyi bir rakip olsaydı onuda listeye alırdım. Bu özellikleri veren bu fiyata iyi bir kulaklık çok yok ve HS60 sırf Corsair markasının algısından fiyatı çok yüksek tutan bir kulaklık sunduklarına nazaran fiyatı çok fazla.

bu kadar paraya rampage  alınmaz diyorlar ama video çekenler güzel diyor kararsızım

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Arda Verim' Alıntı:
ugur.gozaydin' Alıntı:

bu kadar paraya rampage  alınmaz diyorlar ama video çekenler güzel diyor kararsızım

Attığım link Rampage R41 REACTOR Siyah 7.1 + Noise Cancellation - 371,70 TL civarında bu fiyata ne öneriyorlar bu kadar fonksiyon sunan bunu söyleyenlere onuda sordunuz mu?

Ben bu fiyat aralığına size Plantronics RIG 500 PRO 50mm Sürücülü PC Dolby Atmos Oyuncu Kulaklığı - 410,46 TL bu ürünü yada XPG EMIX H30 Solox F30 Amplifier Gaming Kulaklık - 595.52 TL bu ürünü önerebilirim illede marka alacaksanız bu ürünler en iyi F/P ürünleridir. Hali hazırda RIG 500 PRO modelini yöneticimiz Enes Değirmenci kullanıyor birkaç aydır ve çok memnun olduğunu biliyorum. Oda FPS oyunları oynuyor.

KS

Arda Verim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Arda Verim' Alıntı:

Attığım link Rampage R41 REACTOR Siyah 7.1 + Noise Cancellation - 371,70 TL civarında bu fiyata ne öneriyorlar bu kadar fonksiyon sunan bunu söyleyenlere onuda sordunuz mu?

Ben bu fiyat aralığına size Plantronics RIG 500 PRO 50mm Sürücülü PC Dolby Atmos Oyuncu Kulaklığı - 410,46 TL bu ürünü yada XPG EMIX H30 Solox F30 Amplifier Gaming Kulaklık - 595.52 TL bu ürünü önerebilirim illede marka alacaksanız bu ürünler en iyi F/P ürünleridir. Hali hazırda RIG 500 PRO modelini yöneticimiz Enes Değirmenci kullanıyor birkaç aydır ve çok memnun olduğunu biliyorum. Oda FPS oyunları oynuyor.

frekans değerleri 20 hz rampage 22 ses seviyesi farkı olurmu

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Bakın kulaklıklar genelde 20hz ile 20 khz arasında olur ki KHZ oranı burada çok önemli bir seviye 0.5 KHZ bile fark yaratır bunu söylemek isterim. Rampage buradaki hassasiyeti 20 hz seviyesinden 12 hz seviyesine çekmiş yani daha düşük sesleri duyabiliyorsunuz. Ayrıca en yüksek ses seviyesinide 22 Khz seviyesine çıkartmış buda kulaklığın maks. ses seviyesini arttırmış. Detaylı bakarsak ve olumlu yorumlara bu doğrultuda 370 TL civarına daha iyi bir kulaklık yok ses anlamında. Ayrıca bu kulaklığın büyük turnuvalarda oyuncular tarafından seçildiğini ve çok kullanıldığını biraz araştırırsanız öğrenebilirsiniz. RAMPAGE Kulaklığının tek eski yanı kulak pedleri biraz ince buda kulağın eğer dışa doğu tabiri(kepçe) kulaklıysan ki genelde çoğu insan böyledir bende dahil çok uzun kullanımda kulağına biraz baskı yapıp ağrı yapabiliyor genel tek eksi yanı bu.

Ben olsam ya RAMPAGE R41 REACTOR alırdım yada Plantronics RIG 500 PRO gerisi size kalmış.

KS

Arda Verim

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
csgo esl turnuvalarında gördüm sadece rampage logosu yok ama yine aynı tasarım o zaman rampage alıyim ilginize teşekkür ederim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Arda Verim' Alıntı:
csgo esl turnuvalarında gördüm sadece rampage logosu yok ama yine aynı tasarım o zaman rampage alıyim ilginize teşekkür ederim

Önemli değil. Son bir not, RAMPAGE Kulaklığının tek eski yanı kulak pedleri biraz ince buda kulağın eğer dışa doğu tabiri(kepçe) kulaklıysan ki genelde çoğu insan böyledir bende dahil çok uzun kullanımda kulağına biraz baskı yapıp ağrı yapabiliyor genel tek eksi yanı bu.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri