Kulaklık önerisi bütçe 400 tl

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hakan Göbüt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? birisi james donkey 008 diğeri steelseries Arctis 3 bunlardan hangisini önerirsiniz bunun dışında önerdiğiniz kulaklık var mı ? şimdiden teşekkürler

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
James Donkey 008 modelindeki mikrofonu 1000 TL 'lik kulaklıkta bulamazsın abartmıyorum o derece kaliteli bir mikrofona sahip. Yabancı incelemeler dahi bizim incelememizde de bunu kendiniz dinleyip anlarsınız zaten. Ses olarak ise fiyatına göre çok çok başarılı bir ürün. Aynı şekilde rahatlık açısında da öyle. Ayrıca halen daha geçerli mi bilmiyorum ama PC Hocası özel 50 TL indirim kodu var deneyin belki geçerlidir halen. İndirim KODU: HocamUçuştayız

SS serisinin ürünlerini ben pek önermiyorum beni tatmin etmiyor. SS 1-3-5 bunları denedim yok bence fiyatlarını hak etmiyorlar. SS 7 modelini bilmem onu denemedim.

400 TL 'ye alternatif olarak ise aşağıdakilere bakabilirsiniz.

7.1 öneriler;

Kaliteli Stereo isterseniz HyperX Cloud Silver - 399,00 TL bu ürünü alabilirsiniz.

Ben olsam önce Corsair HS60 7.1 düşünürdüm sonra ki tercihim James Donkey 008 'i aslında James Donkey 008 50 TL kadar daha ucuz olsa direkt bence ilk tercih olmalı. Sonra HyperX son olarak Razer Kraken X ürününü düşünülmeli.

KS

Hakan Göbüt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hakan Göbüt' Alıntı:
İyi günler arkadaşlar 2 kulaklık arasında kaldım yardımcı olur musunuz ? birisi james donkey 008 diğeri steelseries Arctis 3 bunlardan hangisini önerirsiniz bunun dışında önerdiğiniz kulaklık var mı ? şimdiden teşekkürler
Hocam benim sıkıntım şu ki logitech g430 kullandım menteşeleri kırıldı. sound blaster tactic 3d alpha kullandım iç kulaklık kızağı kırıldı.  James Donkeyin ise ince bağlantı noktaları var buna güvenemiyorum

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
O zaman Corsair HS60 7.1 alın fiyatı zaten indirimde şuan normalde 500 TL civarında gayet başarılı bir ürün sağlam pişman etmez kolay kolay. Yada Stereo olarak HyperX Silver ürünü alın oda çok kalitelidir oda indirimde normalde 450-500 TL civarında oda.

KS

Hakan Göbüt

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
O zaman Corsair HS60 7.1 alın fiyatı zaten indirimde şuan normalde 500 TL civarında gayet başarılı bir ürün sağlam pişman etmez kolay kolay. Yada Stereo olarak HyperX Silver ürünü alın oda çok kalitelidir oda indirimde normalde 450-500 TL civarında oda.
teşekkürler jpcam açıkcası bunun da görünüşü hoşuma gitmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri