Kulaklık Önerisi

300₺ Hangi Kulaklık

• Gamepower Warlord

Kullanılan: 0 0.0%
  • James Donkey 712

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Bütçe 300₺ USB Girişli Kulaklık Arıyorum

Aklımda olan modeller: Bloody G528CGamepower Warlord - James Donkey 712

James Donkey çok önerildi ama nedense o kulaklığa pek içim sinmedi. Öncelik olarak aklımda Bloody almak var sevdiğim ve fazlasıyla memnun olduğum bir marka ama alacağım kulaklığın ses seviyesinin yüksek olmasını istiyorum. İnceleme videolarına baktım ancak TR inceleme bulamadım, yabancılardan baktım onlarda ses seviyesine değinmemiş. İncehesap'da PCH önerilerinde Bloody'de var PCH. Hocalarım :) bu kulaklık için bilgilendirme yaparsa sevinirim

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
ugur.gozaydin' Alıntı:
Asus Tuf Gaming H3 Gun 7.1 - 299 TL
- Bu ürün o yazdığınız ürünlerden çok daha başarılıdır. İndirimde şuan bitmeden alın.

USB girişli kulaklık arıyorum. kulaklığı Oyun İçin İstiyorum, hoparlörde sıklıkla kullanmaktayım. Oyun dışı film,dizi,video da izliyorum jaklı olup sürekli tak-çıkar yapacağıma biri usbli biride jaklı olsun 2side takılı kalsın kullanım kolaylığı da olmuş olur benim için

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
Anladım ama ürün o ürünlerden çok daha kaliteli ben ondan dolayı size bunu önerdim. 3.5mm JAK girişine sahip tamam ama kaliteli bir ürün almış oluyorsunuz ondan dolayı önerdim. İlle de USB girişli arıyorsanız indirimde şuan 7.1 değil Stereo ama zaten 7.1 özelliğini Windows 10 Sonic ile yazılım ile alabiliyorsunuz. Zaten 7.1 ürünülerin 90% 'ı sanal aynı yani.

Corsair HS50 Stereo Oyuncu Kulaklığı - 269,00 TL

İllede 7.1 istiyorsanız bu ürünü alabilirsiniz.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
hs50 kullanan 2 arkadaşım var 2 side pek memnun değiller rampage de marka olarak her ürününden nefret ediyorum her defasına aldığıma pişman ediyor şuan ki kulaklığım da rampage sesleri yanlış yerden veriyor düzgün kullanamıyorum illede 7.1 derdim yok ses seviyesi yüksek olsun yeterli benim için

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,136
- Sharkoon B1 al geç derim o zaman. Stereo ses kalitesi ve mikrofonu çok çok başarılı bir üründür. HyperX kalitesine yakın bir üründür pişman etmez. bu SKILLER SGH3 modelide bir üst modelidir.

KS

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
825
Bütçe 100₺ daha artıcak sanırım 400₺ ye falan bir önerin varmıdır acaba gerçi 420₺ ye g433 varmış bütçe artabilirse onu alırım muhtemelen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri