Kulaklık önerisi

Berkees

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Selamın aleyküm maksimum 3 bin tl ye kablosuz kulaklık arayışı içindeyim mikrofonu iyi olan kulaklık önerebilirmisiniz steelseries olursa çok iyi olur

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
steelseries te sadece arctis 1 wireless var. diğerlerı 3k dan baslıyor. belittiğiniz fiyatta yıne onerıde bulunanlar olacaktır. düşük butcede bunu onerebılırım uzunca araştırmasını yapmıştım cok begendıgım bı kulaklık.
incelemesi

KS

Berkees

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
steelseries te sadece arctis 1 wireless var. diğerlerı 3k dan baslıyor. belittiğiniz fiyatta yıne onerıde bulunanlar olacaktır. düşük butcede bunu onerebılırım uzunca araştırmasını yapmıştım cok begendıgım bı kulaklık.
incelemesi

Teşekkür ederim bakacağım

KS

Berkees

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
incelemesi

Hocam şöyle bişey var benim kasada type c yok kulaklığın dönüştürücüsünü kullansam kesinti vb şeyler olur mu yoksa bi bluetooth adaptör alıp Bluetooth ile mi bağlayayım

paladaddy

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
649
Hocam şöyle bişey var benim kasada type c yok kulaklığın dönüştürücüsünü kullansam kesinti vb şeyler olur mu yoksa bi bluetooth adaptör alıp Bluetooth ile mi bağlayayım
herhangi bi adaptör almanıza gerek yok. attıgım vıdeoda kutu içinden cıkan kablolar şöyle:
dakıka
1:35 kablolu kullanmak ıcın
1:42 şarj kablosu
1:45 wireless adaptörü (bunu kaybetmeyın dikkatlı kullanın alırsanız)
1:50 dekı kablo ıse sızın işinizi görecek zaten. dönüşrücü kablo bu.

kualklıgın dönüştürücüsünden kastınız bahsettıgım kablo ıse herhangı bı performans kaybı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri