Kulaklık Önerisi

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Arkadaşlar merhaba 5-6 bin tl civarı oyuncu kulaklığı arıyorum önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkür ederim.

WALTER WHİTE

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Steelseries arctis 7 plus bende var hyperX cloud 2 Wireless kullanıyordum kesınlıkle hyperX daha iyi kulaklık alacaksan hyperX al knk hyperX de valoda A dan B ye cok rahat duyuodym steelseriesde dıbımdekını duymuyorum

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Steelseries arctis 7 plus bende var hyperX cloud 2 Wireless kullanıyordum kesınlıkle hyperX daha iyi kulaklık alacaksan hyperX al knk hyperX de valoda A dan B ye cok rahat duyuodym steelseriesde dıbımdekını duymuyorum
Nasıl ama 7+ ı çok övüyorlar

Benim de aynı bütcem var Steelseries arctis 7 plus, Corsair HS80 MAX arasında kaldım. Sen hyperx cloud 3 e de bakabilirsin.
Bundan mı bahsediyorsunuz ?

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Corsair HS80 MAX bunun mikrofonu çok iyiydi hatta normal versiyonununki iyiydi bununda öyledir muhtemelen. Oyunlardaki performansı da normal çok mükemmel değil. Steelseries arctis 7 yi bende istiyorum özellikle kafa da çok rahat diyorlardı. Mikrofon performansı corsair kadar iyi diyemem. Logitech G733 e de bakabilirsin beğendiğim kulaklıklardan. Yorumları dikkate al ancak her birinin incelemesi de mevcut onlara kesinlikle bak kendin karar ver

KS

Mahmut81

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
30
Corsair HS80 MAX bunun mikrofonu çok iyiydi hatta normal versiyonununki iyiydi bununda öyledir muhtemelen. Oyunlardaki performansı da normal çok mükemmel değil. Steelseries arctis 7 yi bende istiyorum özellikle kafa da çok rahat diyorlardı. Mikrofon performansı corsair kadar iyi diyemem. Logitech G733 e de bakabilirsin beğendiğim kulaklıklardan. Yorumları dikkate al ancak her birinin incelemesi de mevcut onlara kesinlikle bak kendin karar ver
Hyper x c3 e oyun için cok iyi diyorlar sanırım onu alıcam kalan butceyide klavye ve fare ile degerlendirmeyi düşünüyorum. Sence hyper x cloud 3 oyun icin yeterli mi

Quiet

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
Hyper x c3 e oyun için cok iyi diyorlar sanırım onu alıcam kalan butceyide klavye ve fare ile degerlendirmeyi düşünüyorum. Sence hyper x cloud 3 oyun icin yeterli mi
Hiç incelemedim hocam ama yukardaki arkadaşın dedikleri doğruysa oyun için doğru seçim olur. Yakınında vatan felaan varsa gidip incele istersen orda görmüştüm standda

Bu arada şu an MediaMarkt ta indirim gözüküyor en düşük fiyat orda gördüm bir de sepette %10 indirim varmış kesin oraya bak

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri