Kulaklık önerisi

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
[font="Segoe UI", "Helvetica Neue", Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", sans-serif]Merhaba arkadaşlar, ağırlıklı olarak fps oyunları oynuyorum. Yeni bir kulaklık alacağım. Şuan kafamdaki kulaklık sennheiser gsp 600. Bu kulaklıkla birlikte gsx 1000 almamı öneren arkadaşlar oldu. Gsp 600 kullanan varsa bilgi verebilir mi ? Bunun dışında şu modelde iyi diyebileceğiniz modeller varsa yazmanızı rica ediyorum.[/font]
[font="Segoe UI", "Helvetica Neue", Helvetica, Roboto, Oxygen, Ubuntu, Cantarell, "Fira Sans", "Droid Sans", sans-serif]Şimdiden teşekkür ederim.[/font]

KS

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Enes Değirmenci' Alıntı:
Bütçeniz nedir hocam ona göre öneride bulunalım

Şuan 1600 liraya kadar. Zaten eğerki gsp 600 alırsam gsx 1000'i hemen değil ilerleyen zamanlarda alırım.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Yanlız söyledğiniz kulaklık GSP 600 eğer Sennheiser GSP 600 ise bu kulaklık 1.500 TL civarı bir oyuncu kulaklığı ve bu fiyata alabileceğiniz piyasada 1-2 kulaklık daha var bence başkasına bakmaya gerek yok. Son olarak arkadaşınızın önerdiği Sennheiser GSX 1000 Amplifikatörü 'nü almanız size büyük bir artı sağlamaz artısı olur ancak bu cihazın fiyatı 1.000 TL ve 1.000 TL 'lik bir artısı olmaz size.

KS

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Yanlız söyledğiniz kulaklık GSP 600 eğer Sennheiser GSP 600 ise bu kulaklık 1.500 TL civarı bir oyuncu kulaklığı ve bu fiyata alabileceğiniz piyasada 1-2 kulaklık daha var bence değiştirmenize gerek yok. Son olarak arkadaşınızın önerdiği Sennheiser GSX 1000 Amplifikatörü 'nü almanız size büyük bir artı sağlamaz artısı olur ancak bu cihazın fiyatı 1.000 TL ve 1.000 TL 'lik bir artısı olmaz size.

Kafamdakiden kastım aklımdaki model, yani henüz almadım :)

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
KS

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Peki size tavsiyem madem bu paraları vereceksiniz size Sennheiser GSP 600 bu kulaklığa alternatif bir ürün daha öneriyorum;

Sennheiser Gsp 600 Profesyonel Oyuncu Kulaklığı - 1.599,00 TL - Bu sizin bulduğunuz ve gayet başarılı bir ürün.

Asus ROG Centurion Gerçek 7.1 Oyuncu Kulaklığı - 1.616,69 TL - Bu benim tavsiyem ve şuan indirimde.

Evet bu modelde güzel asus'ta seçeneklerim arasında ama kulaklıkları hakkında net bir bilgi alamadım kimseden henüz.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben bizzat denemedim incelemelerini izledim ve özelliklerinin hepsini piyasada ki tüm rakipleri ile karşılaştırdım 1 yıllık bir kulaklık bu o zamandan beri hedefim bu ve yeni bir oyuncu sistemi kurduğumda alacağım bir kulaklık kendisi ve ses olarak rakiplerinin gerçekten üzerinde bir yapıya ve özelliklere sahip.

KS

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ben bizzat denemedim incelemelerini izledim ve özelliklerinin hepsini piyasada ki tüm rakipleri ile karşılaştırdım 1 yıllık bir kulaklık bu o zamandan beri hedefim bu ve yeni bir oyuncu sistemi kurduğumda alacağım bir kulaklık kendisi ve ses olarak rakiplerinin gerçekten üzerinde bir yapıya ve özelliklere sahip.

Asus zaten genel olarak beğendiğim bir marka ama sennheiser sadece ses ürünleri ürettiği için tercih edilebilir diye düşünüyorum.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ben tercih edilmez demedim 2 üründe pişman etmez demek istedim. Ben ASUS alırdım ama kafamda Sennheiser 'da bir soru işareti bırakırdı ama 7.1 değil bu yüzden GSX 1000 Amplifikatörü 'nüde almalısın kulaklığın kabiliyetini anlamak için buda 2.500 TL yapıyor ve bu yüzden ben ASUS alırdım. Karar senin ben bir seçenek daha sundum sadece sana.

KS

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Ben tercih edilmez demedim 2 üründe pişman etmez demek istedim. Ben ASUS alırdım ama kafamda Sennheiser 'da bir soru işareti bırakırdı ama 7.1 değil bu yüzden GSX 1000 Amplifikatörü 'nüde almalısın kulaklığın kabiliyetini anlamak için buda 2.500 TL yapıyor ve bu yüzden ben ASUS alırdım. Karar senin ben bir seçenek daha sundum sadece sana.

Anladım. Güzel bir seçenek sundun. Benim aklımdaki soru işareti de 7.1 mevzusu zaten.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
ASUS 'ta gerçek 7.1 sürücü sayısı mevcut bu yüzden ses baya baya başarılı oluyor ama Sennheiser 'da GSX 1000 Amplifikatörü 'nü alsan bile 7.1 sanal ses alabiliyorsun burası önemli ASUS gerçekten 7.1 sürücülerini koymuş bu yüzden Sennheiser 'da ki sanal sesten daha net bir ses veriyor. Dediğim gibi bence Sennheiser gereksiz pahalı oluyor sunduklarına göre.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Uğur'un önerdiği kulaklıgi ekibimizden bahadır da kullanmakta kendisi çok memnun oyunlarda bir ses kasıyor sanki yerini gormus gibi anlatıyor diyebilirim ben bu durumda kesinlikle Asus ürünü tercih ederdim

KS

8sret

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
ASUS 'ta gerçek 7.1 sürücü sayısı mevcut bu yüzden ses baya baya başarılı oluyor ama Sennheiser 'da GSX 1000 Amplifikatörü 'nü alsan bile 7.1 sanal ses alabiliyorsun burası önemli ASUS gerçekten 7.1 sürücülerini koymuş bu yüzden Sennheiser 'da ki sanal sesten daha net bir ses veriyor. Dediğim gibi bence Sennheiser gereksiz pahalı oluyor sunduklarına göre.

Katılıyorum sana.

Enes Değirmenci' Alıntı:
Uğur'un önerdiği kulaklıgi ekibimizden bahadır da kullanmakta kendisi çok memnun oyunlarda bir ses kasıyor sanki yerini gormus gibi anlatıyor diyebilirim ben bu durumda kesinlikle Asus ürünü tercih ederdim

Anladım. İyi bir tercih demek.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri