Öneri Kulaklık Tavsiye Eder Misiniz?

Qelmer

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
İyi günler öncelikli olarak fps oyunları için kablosuz kulaklık bakıyorum
mikrofonu aktif olarak kullanıcam

bütçe maksimum 7.5k

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
İyi günler öncelikli olarak fps oyunları için kulaklık bakıyorum

bütçe maksimum 7.5k
Kablolu ya da kablosuz diye belirtirmisin? Ayrıca kulaklık mikrafonunu aktif olarak kullanacak mısın yoksa harici mikrafon mu kullanacaksın?

Smyrneos

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
152
dediklerini belirttim düzeltme için teşekkür ederim
İyi yapmışsınız, böylelikle yardım almanız kolaylaşır ve forumdaki arkadaşlar sizin için daha doğru önerilerde bulunabilirler.

Bütçeniz yüksek duruyor, bu bütçede aşağıdaki sıradaki ilk iki kulaklıkları önerebilirim. Zira bir fps oyuncusu olarak kullandığım ve hem ses hemde mikrofon memnun kaldığım kulaklıklar. Ancak diğer kullandığım ve fiyatı görece diğerlerine göre daha düşük olan kulaklıklarıda ekliyorum.

Alternatif daha uygun fiyatlı:

- Razer Barracuda X

kimbupabloo

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
21
hyperx cloud 2 nin yanında öbürleri iş görmez
İyi yapmışsınız, böylelikle yardım almanız kolaylaşır ve forumdaki arkadaşlar sizin için daha doğru önerilerde bulunabilirler.

Bütçeniz yüksek duruyor, bu bütçede aşağıdaki sıradaki ilk iki kulaklıkları önerebilirim. Zira bir fps oyuncusu olarak kullandığım ve hem ses hemde mikrofon memnun kaldığım kulaklıklar. Ancak diğer kullandığım ve fiyatı görece diğerlerine göre daha düşük olan kulaklıklarıda ekliyorum.

Alternatif daha uygun fiyatlı:

- Razer Barracuda X

Boromir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9

Senelerdir kullaniyorum. CS oynuyorum gayet basarili. WoW Classic ve bircok Singeplayer oyunu oynuyorum oynadim. Senelerdir ayni kulakligi kullaniyorum updated versiyonlari cikmistir. Benimki kac senelik hic bir sikintisi olmadi. Parca bulma acisindan da cok rahat. Kablosuz bir kulaklik.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri