Kulaklık Tavsiyesi Önerileriniz

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Merhaba, yeni bir sistem topladım oyun üzerine kurdum pc yi.bu kadar para verdikten sonra bir kulaklık alma ihtiyacım oluştu. Fiyat konusunda ve kulaklık konularında çok uzağım. Antalya da oturuyorum ve sıcaklık konusunda hepinizin malumu bu yüzden kulağı terletme yapışma ve ağrıtma konusunda rahat takabileceğim günde 3 5 saat rahat bir şekilde kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum.FPS veya diğer oyun türleri ile ilgileniyorum.

Bir fiyat olarak 500 tl diyorum ama kardeşim sen şu kulaklığı al uzun yıllar kullanırsın rahat edersin diyeceğiniz kulaklıklar var ise değerlendirmek adına bütçemi yukarı çekebilirim.

ValarMorghulish

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
169

7.1 Yok ama 10 saatde taksan kulağına ağrı sızı yok daha önce 230 serisini denemiştim. Garantisinin bitmesine 2ay kala kablolarını büzüştüğü için sol kulaklıktan ses gelmemeye başlamıştı. Bende Logiteche yazdım böyleken böyle oldu. O dönem 230 serisi bittiği için direkt g332 yollamışlardı. Müşteri hizmetleri o konuda çok iyi.

7.1 var

Midplus

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
117
dün 500 tlydi şuan 600 tl 1 haftadır indirimdeydi ama bunu almanızı kessinlikle öneririm belkide bir daha kulaklık almaya gerek kalmaz bunu alırsanız

KS

Cinobili

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Hocam bu kulaklılarda jag girişli usb girişli muhabbetinde fark eden durum varmıdır ?

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
817

Şahsi tercihim G332 olurdu.

Hocam bu kulaklılarda jag girişli usb girişli muhabbetinde fark eden durum varmıdır ?

Bildiğim kadarıyla JAK girişi ile sesi direkt anakartınızdaki ses sürücüsünden alıyorsunuz. USB 'li kulaklıklarda ses kartı mevcut.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri