Kulaklık tavsiyesi

Ercan Kılıç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhabalar yeni bir kulaklık almak istiyorum alacağım kulaklığı iPad ile kullanacağım özellikle jak girişi kaliteli olması tercihim bir önceki Philips kulakiçi kulaklığı temassızlık yapmaya başladı bunu baz alarak kulakiçi normal yada oyuncu kulaklığı tarzı ama microfonsuz model önerilerinizi bekliyorum fiyat aralığı 100-200 lira

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Ercan Kılıç' Alıntı:
Merhabalar yeni bir kulaklık almak istiyorum alacağım kulaklığı iPad ile kullanacağım özellikle jak girişi kaliteli olması tercihim bir önceki Philips kulakiçi kulaklığı temassızlık yapmaya başladı bunu baz alarak kulakiçi normal yada oyuncu kulaklığı tarzı ama microfonsuz model önerilerinizi bekliyorum fiyat aralığı 100-200 lira

Kulaklıklarında mikrofonsuz model bulmanız biraz zor. Kablosuz ürünlerde mikrofon genelde onlarda olmazdı ancak son zamanlarda onlardada var.

Kablosuz ürünler;
Anker SoundBuds Lite IPX5 Suya Dayanıklı ve Dahili Mikrofonlu CVC 6.0 Gürültü Önleyicili Bluetooth Kulaklık - 189,90 TL

Plantronics BackBeat 100 Serisi Titreşimli/Mıknatıslı Bluetooth Kulaklık (Çift Telefon ve Müzik Desteği) - 173,73 TL

Meizu EP52 Lite Bluetooth Spor Kulaklık - 139,90 TL

Huawei Sport Lite AM61 Bluetooth Kulaklık - 209,90 TL

Samsung Level U Bluetooth Kulaklık - 199,90 TL

Ben olsam Plantronics , Anker yada Meizu alırdım.

Kablolu sadece tek ürün öneririm bu fiyata Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık - 169,90 TL bu ürünü tek geçerim.

Özellikle mikrofonsuz diye aramadım zor dediğim gibi bulmak.

KS

Ercan Kılıç

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Microfondan kastın gömülü microfon olabilir ama şu ağıza kadar gelen tarzda olanları istemiyorum bir de Jack girişli olsun yani kablolu modeller tercihim

Aslında arkadaşıma bakıyorum o yüzden biraz seçiciyim

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Dediğim gibi Xiaomi Hybrid PRO HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık - 169,90 TL bu ürün F/P odağı çok iyi bir üründür.

Alternatif isterseniz aşağıdaki ürünlerde kaliteli ürünlerdendir.

SONY MDR-XB50APB.CE7 KULAKİÇİ KULAKLIK SİYAH - 199,00 TL 

SENNHEISER CX 275S MİKROFONLU KULAKİÇİ KULAKLIK- (SİYAH) - 199,00 TL

Bu iki üründende SENNHEISER çok kaliteli. SENNHEISER markası piyasanın en iyi ses ürünlerini yapan firmalardan birisi zaten. SONY daha çok BASS odaklı bir ürün oda tercih edilebilir.

Ben olsam SENNHEISER yada Xiaomi alırdım.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri