Kulaklık Tavsiyesi

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba dostlar, uzun araştırmalar sonucu İtopyanın kasım indiriminden bu ürünü aldım. Aynı fiyata yakın daha kalitelisi varsa iptal edeceğim. Tavsiyesi olan varsa yazabilir. Pedler kumaş tercihimdir.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-11-05 182324.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-05 182324.png
    329.8 KB · Görüntüleme: 74

Scylla34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
ben de kulaklık arıyorum ama bu mu yoksa razer blackshark v2 pro mu kararsız kaldım..

KS

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
ben de kulaklık arıyorum ama bu mu yoksa razer blackshark v2 pro mu kararsız kaldım..
Yazdığınız model corsairden üstün olabilir ama fiyat olarak neredeyse 5 bine yakın youtubedan inceleme videolarına bakıp tercih yapabilirsiniz. Benimde aklımda Asus rog delta vardı 5 bin TL vermek istemediğim için kararım bu kulaklıktan yana oldu.

bende almayı düşünüyorum hocam ürün elinize ulaşınca bilgi verirmisiniz?
Tabi ki. Şu anda kargolama aşamasında gözüküyor tahminim Çarşamba günü bende olur.

Razer v2 den bahsediyorsak eğer fiyat anlamında o kadar vermek istemedim. Yoksa Asus rog delta alacaktım.

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,114
Yazdığınız model corsairden üstün olabilir ama fiyat olarak neredeyse 5 bine yakın youtubedan inceleme videolarına bakıp tercih yapabilirsiniz. Benimde aklımda Asus rog delta vardı 5 bin TL vermek istemediğim için kararım bu kulaklıktan yana oldu.

Tabi ki. Şu anda kargolama aşamasında gözüküyor tahminim Çarşamba günü bende olur.

Razer v2 den bahsediyorsak eğer fiyat anlamında o kadar vermek istemedim. Yoksa Asus rog delta alacaktım.
Blackshark v2 de olur

Carkciderler

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
media mark gidip bütün kulaklıkları test ettim. logitech lerden 5k lara kadar

Bu baya iyi diyorum fiyat/performans

KS

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Bu kulaklık gereksiz pahalı o yüzden demiştim v2x bile performans olarak daha iyi
Piyasa şartlarına göre maalesef öyle. Ürün geldikten sonra memnun kalmazsam söylediğiniz modeller arasında tercih yaparım teşekkürler.

media mark gidip bütün kulaklıkları test ettim. logitech lerden 5k lara kadar

Bu baya iyi diyorum fiyat/performans

Cloud 2 yılların efsanesi ama mikrofonuyla alakalı çok şikayet vardı. Ayrıca düşündüğüm özellikleri barındırmıyor.

öven kadar gömen de var hiç bir fikrim yok şu kulaklıkla alakalı hâlâ
Çevremde kullananlar çok memnundu 3-4 yılını doldurup sadece pedlerinin deforme olduğunu söyleyenlerde vardı, mikrofonunun bu süreç içerisinde bozulduğunu da.

Son düzenleme:

Kratosbabapiro01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2

sorun yok hocam vaktim var teşekkür ederim bilgilendireceğiniz için.

KS

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
sorun yok hocam vaktim var teşekkür ederim bilgilendireceğiniz için.
Ürün elime Pazartesi sabahı ulaştı. Çok yoğun olduğum için Çarşamba sabahı açıp, bugüne kadar belirli saat aralıklarıyla inceleme fırsatı buldum. Soruları olan varsa yazabilir. Uygun bir zaman detaylı olumlu ve olumsuz tespit ettiğim durumları yazarım. Şu anda alınmaması gerektiğine veya iade edilme gibi olumsuz bir durumla karşılaşmadım.

Kratosbabapiro01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Ürün elime Pazartesi sabahı ulaştı. Çok yoğun olduğum için Çarşamba sabahı açıp, bugüne kadar belirli saat aralıklarıyla inceleme fırsatı buldum. Soruları olan varsa yazabilir. Uygun bir zaman detaylı olumlu ve olumsuz tespit ettiğim durumları yazarım. Şu anda alınmaması gerektiğine veya iade edilme gibi olumsuz bir durumla karşılaşmadım.
hocam terleme yapıyormu birde ürün sanırım kablolu kulağınıza uyuyormu yoksa büyük veya küçük gelme problemi varmı?

KS

tolgaankara

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
hocam terleme yapıyormu birde ürün sanırım kablolu kulağınıza uyuyormu yoksa büyük veya küçük gelme problemi varmı?
Terleme sorunu şu anda yok. Yaz aylarında durum ne olur bilemiyorum. Ürünün kablosu var ama şarj için, kablosuz yaklaşık 10-12 saat civarı kesintisiz kullanabiliyorsunuz. Benim kafam büyük sanırım en son kademeye kadar açtım tepe kemerini rahat oluyor şu anda :) Kulaklık büyük olmasına rağmen tepe bölümü baskı yapmıyor. Kulağa denk gelen kısımlar tam oturuyor ve taktıkça zamanla kafa şeklinizi alıyor.

Kratosbabapiro01

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Terleme sorunu şu anda yok. Yaz aylarında durum ne olur bilemiyorum. Ürünün kablosu var ama şarj için, kablosuz yaklaşık 10-12 saat civarı kesintisiz kullanabiliyorsunuz. Benim kafam büyük sanırım en son kademeye kadar açtım tepe kemerini rahat oluyor şu anda :) Kulaklık büyük olmasına rağmen tepe bölümü baskı yapmıyor. Kulağa denk gelen kısımlar tam oturuyor ve taktıkça zamanla kafa şeklinizi alıyor.
hocam sormayı unutmuşum kusura bakmayın blututlumu virelesmi ürün? birde yazılımı vs gerekiyormu kurması

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri