Öneri Kulaklık

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
kulak içi kulaklık almak istiyorum pc de oyun oynamak için tavsiyeleri alayım

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,374
kankam hardcore fps için var zaten ben chill takılırken microfonu ortalama bir kulaklık alcam kulaküstü gereksiz oluyor solo takılırken
Kulak ici kablolu olur ama pc lerin cogu Bluetooth desteklemez

KS

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,977
Teşekkür ederim.kontrol sağlayacağım

İlgin için çok tesekju3 ederim incelemelerine bakacağım çünkü maalesef iade politikası biraz değişik sitenin
değil hocam kutusu açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmiyor sadece

batybelow

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kanka 1500 falan olur değen bir model için kablo yada kablosuz farketmez
bence kablolu kablosuz farketmez diyosun ama kulakiçi kulaklık sonuçta çok iyi bir marka olsa bile kablosunu kopma ihtimali yüksek bence ya kulak üstü al nolur nolmaz yada iyi para verip hyperx cloud mix buds al hem bluetooth suz yani type-c ile bağlanıyo anakartında type-c girişi yoksa dönüştürücü alıp halledersin

KS

EER

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
22
değil hocam kutusu açılmış ürünlerin iadesi kabul edilmiyor sadece
tamamda ustad kutuyu acmadan deneyımleme sansım yok işte kaynak arıyorum

bence kablolu kablosuz farketmez diyosun ama kulakiçi kulaklık sonuçta çok iyi bir marka olsa bile kablosunu kopma ihtimali yüksek bence ya kulak üstü al nolur nolmaz yada iyi para verip hyperx cloud mix buds al hem bluetooth suz yani type-c ile bağlanıyo anakartında type-c girişi yoksa dönüştürücü alıp halledersin

prox var zaten normal kulaklık olarak onu kullanıyorum daha chill takılmak için kücük bişiy istiyordum bunu ilk kez gordum detaylı bakıcam suan tesekkur ederim

dostum neye istinaden önerdin :D tr communlerınde bıle bır tane olumlu değerlendirme yok kaldıki reddite bakmadım bile çok kalitesiz bir ürünmüş okuyano lursa uzak kalsın bu modelden

Son düzenleme:

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri