Soru Kulaklıklar Arasında Çok Fark Varmı

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Arkadaşlar blackshark v2 v2x arasında çok fark varmı acaba blackshark v2 için bütcem zorlanacak ondan dolayı birde blackshark v2x anakarttan ses alıyormuş bende gigabyte b760m gaming x anakart var blackshark v2x ile beraber iyi ses alırmıyım birde blackshark v2 mi corsair hs80 mi tip olarak hs80 daha bana hitap etti yorumlarınızı bekliyorum çok soru sordum kusura bakmayın şimdiden

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,983
Arkadaşlar blackshark v2 v2x arasında çok fark varmı acaba blackshark v2 için bütcem zorlanacak ondan dolayı birde blackshark v2x anakarttan ses alıyormuş bende gigabyte b760m gaming x anakart var blackshark v2x ile beraber iyi ses alırmıyım birde blackshark v2 mi corsair hs80 mi tip olarak hs80 daha bana hitap etti yorumlarınızı bekliyorum çok soru sordum kusura bakmayın şimdiden
V2 tabii ki daha iyi ama v2x’i anakartınız rahatlıkla beslwr

KS

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
V2 tabii ki daha iyi ama v2x’i anakartınız rahatlıkla beslwr
Çok bir kayıp yaşarmıyım v2 yerine v2x i alsam hocam

Birde bütçem artarsa v2 mi hs80 mi daha kaliteli hocam çünkü gönlümden hs80 geçiyorda

KS

Zfx67

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
12
Hocam sanırsam v2x modelini alıcam çünkü arada çok fiyat farkı var bildiğim kadarıyla fiyatının en iyisi bu üzmez inşallah ama v2x in usb versiyonunumu tercih etmek mantıklı yoksa jak girişli olanmı anakartımın ses kartı v2x usb deki ses kartıyla aynı performansı verirmi
@Greewe

Son düzenleme:

Greewe_Greew

Ekipman Uzmanı
Ekipman Uzmanı
Tepki
2,983
Hocam sanırsam v2x modelini alıcam çünkü arada çok fiyat farkı var bildiğim kadarıyla fiyatının en iyisi bu üzmez inşallah ama v2x in usb versiyonunumu tercih etmek mantıklı yoksa jak girişli olanmı anakartımın ses kartı v2x usb deki ses kartıyla aynı performansı verirmi
@Greewe
V2x usb 1.5a kadar varsa onu alın yoksa
Olsa alırdım o fiyata ama şuan almam lazım ne gibi eksisi olur v2x alsam

Ses kartı falan alsam nasıl olur fiyatları nasıl hiçbirbilgim yok
Yani şöyle yapabilirsin şimdi kulaklık alırsın sonra sound blaster g1 gibi bir kart alırsın hem başka kulaklıklardada işine yarar, giriş seviyesi bir kart

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri