Kulaklıktan Cızırtı Aci̇l Abi̇ler

clkmmustafaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Merhaba steelseries nova 4 kulaklığımı alalı 2 hafta oldu boştayken bişey dinlemiyorken cızırtı sesi geliyor ne yaptıysam çözemedim

anildemir

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
9
Merhaba steelseries nova 4 kulaklığımı alalı 2 hafta oldu boştayken bişey dinlemiyorken cızırtı sesi geliyor ne yaptıysam çözemedim
girişlerini kontrol et, eğer kasanın arkasındaysa önüne takıp dene bak bakalım aynı ses gelecek mi. bir de steelseries gg programı üzerinden ayarlarını kontrol et.

KS

clkmmustafaa

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bildiğim kadarıyla kronik sorundur bu fiyata benzer kulaklıklarda sıkça karşılaşılan durumdur. Çözümü yok galiba satıcı veya garanti ile konuşunuz değişim yapabilirler
tamamdır teşekkür ederim itopyadan almıştım gidip değişim isticem

girişlerini kontrol et, eğer kasanın arkasındaysa önüne takıp dene bak bakalım aynı ses gelecek mi. bir de steelseries gg programı üzerinden ayarlarını kontrol et.
hespini denedim öne taktım arkaya taktım ama hiç biri olmadı gg programında da batkım ama değişicek bişey bulamadım uğraşıyorum kaç gündür

Alkameturkes

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
31
Dostum eğer çözüm bulamadıysan benim yaptığım gibi sol ses analoğundan cızırtı gidene kadar sesi kısarak pcden de sesi artırarak kullanabilirsin. Ben o şekilde yapıyorum. Çözüm bulduysan paylaşabilir misin ben dongle ı tablete takıp kullandığımda da aynı dip ses oluyor çözümü sesi kısarak buldum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri