Kullaklık cızırtı sorunu

tremple006

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
snopy rw1 kullanıyorum hıc problem yokken birden  son ses'e alınca cızırtı yapmaya başladı. Bazı videolarda cızırtı yapıyor bazılarında  yapmıyor sol tarafda, patlamıs olabıilirmi orta sesde problem yok ama yardım pls

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Tek tarafta ve son seste olması kulaklıkta ki sürücünün (hoparlör) 'ün arızalandığını, patladığını veya yerinden bir şekilde çıktığını belirtir. Garantisi varsa garantiye yollayın yoksa açıp kendiniz kontrol edin.

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
tremple006' Alıntı:
snopy rw1 kullanıyorum hıc problem yokken birden  son ses'e alınca cızırtı yapmaya başladı. Bazı videolarda cızırtı yapıyor bazılarında  yapmıyor sol tarafda, patlamıs olabıilirmi orta sesde problem yok ama yardım pls

Teknik servise ulaşmanız gerekiyor

KS

tremple006

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
tamam garantiye yolluyorum bozuldu yanı driver günceleme fılan dıyorlar ama program fılan ındırdım denedm olmuyor

https://i.hizliresim.com/3z3YkO.png

hocam bu 3 tane secenek var hoporlör usb haric diğerlerine alınca sesler komple kesılıyor ne oluyor bu 3 secenek

Superbia

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Daha önce denediğim Rampage kulaklıkta kulaklığın üstünde sesi ayarlamak için bir scroll vardı. O modelde var mı bilmiyorum ama varsa oradan sesi çok az kısarsanız düzelebilir.

KS

tremple006

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
kısınca sıkıntı yok hocam son sese getirince bazı seslerde her sesdede değil anlamadm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri