Yardım Kyber 7A Si̇stem Alinir Mi ?

EminTurunc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İşlemci
i5 8400
Ekran Kartı
1060 6gb
Arkadaşlar sizce bu sistem alınır mı yoksa ay sonuna kadar fp sistem için bekliyim mi ?

UltimateGuide

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
95
Gamegarajdan sistem almayı önermiyorum genellikle çok pahalı oluyor şöyle size alternatif sunayım ay sonuna kadar en az 2-3 FP sistem bekliyorum tabi bu bir risk gelmeyip pahalı ürünlerde gelebilir bana kalırsa %90 ihtimalle gelecektir ama

Eyup Kırkaya

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
%100 olarak söyleyebilirim ki aldığınız sistemden bir kaç gün veya bir kaç hafta sonra illa ki karşınıza daha uygun fiyatta bir sistem çıkacaktır ve üzüntü yaşayacaksınızdır doğanın kanunu gibi bir şey öncelikle aldığınız ürünün içinize sinmesi ve kullanımınız için ideal olması önemli eğer ki bir ticari amaç gütmüyorsaniz o an için piyasa da alınacak en iyi sistemi alın ve bir daha sistem bakmayın

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Arkadaşlar sizce bu sistem alınır mı yoksa ay sonuna kadar fp sistem için bekliyim mi ?
Sistemi alıcaksanda sıvı soğutma alma gereksiz pahalı pa 120 se denilen kule tipi soğutucu daha iyi soğutur. 7500f çok ısınmıyor zaten soğutucu seçmeyip anakartı yükseltebilirsin prime x670p ye, yaz aylarına doğru bi kule tipi alırsın sıvı soğutmaya gerek yok.

KS

EminTurunc

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Gamegarajdan sistem almayı önermiyorum genellikle çok pahalı oluyor şöyle size alternatif sunayım ay sonuna kadar en az 2-3 FP sistem bekliyorum tabi bu bir risk gelmeyip pahalı ürünlerde gelebilir bana kalırsa %90 ihtimalle gelecektir ama
Hocam özelleştirme yapılmamış halı attığım linkte de düşük ama ben SSD soğutma ram upgrade yaptım

%100 olarak söyleyebilirim ki aldığınız sistemden bir kaç gün veya bir kaç hafta sonra illa ki karşınıza daha uygun fiyatta bir sistem çıkacaktır ve üzüntü yaşayacaksınızdır doğanın kanunu gibi bir şey öncelikle aldığınız ürünün içinize sinmesi ve kullanımınız için ideal olması önemli eğer ki bir ticari amaç gütmüyorsaniz o an için piyasa da alınacak en iyi sistemi alın ve bir daha sistem bakmayın
Ay sonuna kadar fiyatlar artar veya stok biter diye korkuyorum ama bi yandan fp sistem çıkacak ümidiyle bekliyorum

Sistemi alıcaksanda sıvı soğutma alma gereksiz pahalı pa 120 se denilen kule tipi soğutucu daha iyi soğutur. 7500f çok ısınmıyor zaten soğutucu seçmeyip anakartı yükseltebilirsin prime x670p ye, yaz aylarına doğru bi kule tipi alırsın sıvı soğutmaya gerek yok.
Stok soğutucu ile 90 derecelere rahat bir şekilde çıkıyor videolarda bende sonradan bi değişiklik yapmak istemiyorum elim çok yatkın değil montajlı gelmesi taraftarıyım

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
Takmak çok basit uğraşmak istemiyorsanız bi bilgisayarcıya götürün yapsın

egecabbar

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,182
dediğim gibi takmak çok basit bi video izleyerek yapabilirsiniz, genede istemiyosan önermesemde seçtiğin soğutucuyu al

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri