Kyk Yurtları

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Kyk yurtlarının odalarında kapı kilidi oluyor mu hepsinde olmasa bile bazılarında çünkü benim bilgisayar masaüstü kapı kilidi olmadığı sürece götüremem gibi duruyor çalınma olayları çok oluyormuş. Kapı kilidi yoksada önerebiliceğiniz yöntem falan var mı?

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
243
Kapı kilidi olmuyor. Sadece size, özel eşyalarınızı koyabileceğiniz bir dolap veriyorlar. Buna kilit alıp kilitleyebiliyorsunuz.

KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Kapı kilidi olmuyor. Sadece size, özel eşyalarınızı koyabileceğiniz bir dolap veriyorlar. Buna kilit alıp kilitleyebiliyorsunuz.
Masaüstü bilgisayar için bir çözüm öneriniz var mı ve hiç bir yurtta mı olmuyor genel yeni yapılanlar vs dahil

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
243
Sizin masaüstü pc götürmenize pek imkan yok gibi görülüyor. Yani nerede duracak, emniyetini siz yokken kim sağlayacak. Zaten müsade edeceklerini pek sanmıyorum açıkçası. Yeni yönetmelikleri gene de bir araştırmak lazım.

Şimdilik pc işini pek dert etmeyin. Yurt çıktı mı?

Son düzenleme:
KS

UgurG

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
131
Sizin masaüstü pc götürmenize pek imkan yok gibi görülüyor. Yani nerede duracak, emniyetini siz yokken kim sağlayacak. Zaten müsade edeceklerini pek sanmıyorum açıkçası.

Şimdilik pc işini pek dert etmeyin. Yurt çıktı mı?
Yok sınav bile açıklanmadı daha bi kaç yerde okuduguma göre müsade ediyolarmış ama işte güvenlik sıkıntı olduğu için getirmeyin demişler

solaris

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
243
Şimdiden endişeye gerek yok. Sonuçlar açıklansın, tercihlerinizi yapıp, buna göre bir değerlendirme yaparsınız.
Nerede oturduğunuzu bilmiyorum. Bulunduğunuz yerde istediğiniz, puanı tutan bölümler varsa zaten ilk önceliği bunlara vereceksiniz.

Siz şimdilik tercihlere ve üniversite bölümlerine yönelin. Bunları düşünmeyin.

kcrasco

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
79
yapabileceğin laptop almak, okula vs giderken çantada taşımak :D özel yurtlarda bile garantisi yok benim ayakkabımı çalmışlardı

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri