Laptoba 2. Monitor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Deniz Çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Arkadaslar selam bende laptop var islemci i5 m460 ekran karti amd radeon hd 6370m 4gb ram bilgsayar 2. Monitir almak istiyorum oyun oynarken yanda monitorda ekran kartini kullancak birsey yapmassam oyunlarda fps dususu olur mu performans dususu falan olur mu birde monitor vga ve dvi benim pcim hdmi ve vga hangi donusturucuyu almaliyim sizce birde donusturuculerde ses donusturucu de dahil var dahil olmayan da var ben olmayandan alsam sorun olmaz demi. Tesekkurler

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Kendim yaklaşık 7 aydır 2 monitörlü kullanmaktayim sistemimi yan ekranda ise çoğu zaman boşta oluyor yada YouTube dan müzik dinliyorum herhangi bir sorun olmadı ancak sisteminizde boşta olduğu sürece bir problem yaratmaz

Dönüştürücü olayına gelirsek aktif dönüştürücü almalinisiz,ses girisi olması şart değil olsa da kullanmaya bilirsin

KS

Deniz Çetin

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bu aktıf donusturculer cok pahalıda normal donusturucu alsam aktıf ıle arasındakı farklar ne olur aktıf 50tl aktıf olmayan 10tlye var seslı olcaksa 20tl ye var o yuzden normal alsam arasında ne farklar olur 

bırde ses donusturucu olmayan donusturucu alsam dıger monıtorden ses alamam mı ?

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
ben 20 tlye almıştım geçen yaz bulabilirsiniz o fiyata,hayır 2side aynı pcye bağlı ses alırsınız ancak monitörde ses çıkışı var ise ses alamazsınız

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
Pasif dönüştürücüler mini display porttan aldıkları sinyali dönüştürmeden, doğrudan iletirler. Pasif dönüştürücüler ile en fazla 2 monitör çıkışı alınabilmektir. Pasif dönüştürücüler ile 3 veya daha fazla monitör konfigürasyonları kurulamaz. Aktif mini display port dönüştürücülerin üzerindeki DAC çipi aracılığıyla sinyali eş zamanlı olarak DVI-D sinyale çevirir. Bu sebeple 3 veya daha fazla monitör kullanımında aktif dönüştürücüye ihtiyaç duyulmaktadır. Dual Link DVI-D dönüştürücü için de aktif dönüştürücü gerekmektedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri