Çözüldü Laptop Harddiskini Kasama Takabilirmiyim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam neyi aradınız onu anlamadım eğer veri kablosunu taktiysaniz (anakarttan gelen) sadece PSU dan sata kablosu çekeceksiniz diske( attığım fotoğraftaçok renkli olan ) sonra sorunsuz açılması lazım

16596059832938579995217207275296.jpg

Hocam neyi nereye takıcağız yardımcı olabilirmisiniz

KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam ben onu ayırt etmeniz için attım :) PSU da zaten oluyor o ürün çoğaltmak için sayı mı yetersiz geldi bulamadınız mı sata kablosunu
16596061648754973308177885945142.jpg

Hocam bu ssd ye bağlı olan bunun dışında başka kablo yok bu da hdd girişine girmiyor

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Ekli dosyayı görüntüle 3859

Hocam bu ssd ye bağlı olan bunun dışında başka kablo yok bu da hdd girişine girmiyor
Hocam sizin aldığınız kablo aynı kabloyu çoğaltıyor özellikle PSUda var diye belirttim gerek yoktu bu kablo güç için yeterli, görsellerde kırmızılı olan kablodan lazım size (genelde anakart kutusundan çıkıyor) imkan varsa iade edin sadece 1 olan girişi 2 yapar ihtiyaç yoksa şuan için boşta bekleyecektir

KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hocam sizin aldığınız kablo aynı kabloyu çoğaltıyor özellikle PSUda var diye belirttim gerek yoktu bu kablo güç için yeterli, görsellerde kırmızılı olan kablodan lazım size (genelde anakart kutusundan çıkıyor) imkan varsa iade edin sadece 1 olan girişi 2 yapar ihtiyaç yoksa şuan için boşta bekleyecektir
Hocam normal sata kablosu var bunu bağlamam yetermi sata girişine yoksa başka bir kabloda baglicakmiyim cunku buradaki kablolardan hicbiri harddiskin dislerine uymuyor kusura bakma seni de ugrastiriyorum istersen discord Huso#9763 ekleyebilirseniz sevinirim

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam normal sata kablosu var bunu bağlamam yetermi sata girişine yoksa başka bir kabloda baglicakmiyim cunku buradaki kablolardan hicbiri harddiskin dislerine uymuyor kusura bakma seni de ugrastiriyorum istersen discord Huso#9763 ekleyebilirseniz sevinirim
Hiç dert değil hocam, iş yerindeyim müsait olursam girmeye çalışacağım ama şöyle anlatayım kabaca 2 kablo gerekiyor birisi PSU diğeri anakarttan gelecek, önemli olan attığım kablolardan kırmızı olan yani anakarttan gelecek olan kablo var mı şuan sizde anakart kutusundan çıktı mı?

KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Hiç dert değil hocam, iş yerindeyim müsait olursam girmeye çalışacağım ama şöyle anlatayım kabaca 2 kablo gerekiyor birisi PSU diğeri anakarttan gelecek, önemli olan attığım kablolardan kırmızı olan yani anakarttan gelecek olan kablo var mı şuan sizde anakart kutusundan çıktı mı?
Hocam o anakarttan gelen var onu bağlıyabildik diğer psudan geleni takamadık

KS

Huso

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
8
Yönü ters olmadığı sürece girer hocam bir tarafinda diş olması lazım satanın kontrol edip zorlayın sert geçiyor biraz
Hocam biz pc ye kıyamadıgımızdan bastırmıyormuşuz birazdaha bastırınca oldu çok saolasın eyw kusura bakma senide yorduk

rkarayel

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
881
Hocam biz pc ye kıyamadıgımızdan bastırmıyormuşuz birazdaha bastırınca oldu çok saolasın eyw kusura bakma senide yorduk
Yok hocam estağfurullah, ben kendim şüphe ettim acaba yanlış mı tarif ediyorum yer yok mu diye :D yine bir sorun olursa yazarsınız kolay gelsin
Burdan gördüğüm aldığınız kablo da çoğaltıcı görevi görecektir ihtiyaç yoksa iade edebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri