Laptop öneri

Ensrdv34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
bu pcyi almayı düşünüyorum oyunlarda kasarmı diye şüphe ediyorum ve ekran kartı olmadığından hemen bozulma ihtimali varmı acaba ve laptop marka önerebilir misiniz hem oyun hem yazılım için

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
bu pcyi almayı düşünüyorum oyunlarda kasarmı diye şüphe ediyorum ve ekran kartı olmadığından hemen bozulma ihtimali varmı acaba ve laptop marka önerebilir misiniz hem oyun hem yazılım için
Hocam oyun için mi alacaksınız birde toplam bütçe nedir ?

21.5k ekran kartlı alınabilir.

lckyvg

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
1,303
İşlemcisi iyi olsa da iş için yapılan bir laptop. Harici olarak ekran kartı yok, İşlemciye dahil gpu kullanıyor. Ekran kartsız olduğu için bozulma ihtimali fazladır diye bir durum yok. Oyun için ekran kartlı modellere bakılmalı.

KS

Ensrdv34

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Hocam oyun için mi alacaksınız birde toplam bütçe nedir ?

21.5k ekran kartlı alınabilir.
Kafada tam bir bütçe yok ama 25k max,yazılım ve oyun için alacağım.

İşlemcisi iyi olsa da iş için yapılan bir laptop. Harici olarak ekran kartı yok, İşlemciye dahil gpu kullanıyor. Ekran kartsız olduğu için bozulma ihtimali fazladır diye bir durum yok. Oyun için ekran kartlı modellere bakılmalı.
Bende ekran kartlı gaming laptoplara bakıyordum arkadaş gaming pcler hemen bozulur dedi aklımı bulandırdı doğru bı şey mi bu?

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,760
Kafada tam bir bütçe yok ama 25k max,yazılım ve oyun için alacağım.

Bende ekran kartlı gaming laptoplara bakıyordum arkadaş gaming pcler hemen bozulur dedi aklımı bulandırdı doğru bı şey mi bu?
Öneri;

Laptop fan soğutucu gerekebilir aşağıdaki ürüne ben kullanıyorum ofis de;

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri