Laptop Önerisi Max 11K

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

arpsgl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Mimarlık okuyan arkadaşım laptop alacak, maksimum bütçesi 11K ne önerirsiniz ? 
Benim aklımda şu model var Asus ama Msi olsa daha iyi olur diye düşündüm.

Enes Yavuz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Önerdiğiniz ürünü siz önermeseniz ben önerecektim :D çok kaliteli üründür bu fiyata alınabilir.

TR_shez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Aslında monster tulpar t5 var 10k içimde 2060 var alınabilir işlemci intel kullanıyor istediğin pc gibi amd kullanmıyor

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Casper Excalibur G780 - G780.1075-B5L0X-B modelini 11.078 TL fiyata INTEL 10750H CPU + GTX 1660 Ti + 16GB RAM + 1TB HDD + 240 GB M.2 SSD + 144Hz IPS 17" ekran ile alabilirsiniz. Ürün olarak gayet ideal bir makinedir.

KS

arpsgl

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
TR_shez' Alıntı:
Aslında monster tulpar t5 var 10k içimde 2060 var alınabilir işlemci intel kullanıyor istediğin pc gibi amd kullanmıyor

Öneriniz için teşekkür ederim, arkadaşım Monster'a nedense pek sıcak bakmıyor.

arpsgl' Alıntı:
Mimarlık okuyan arkadaşım laptop alacak, maksimum bütçesi 11K ne önerirsiniz ? 
Benim aklımda şu model var Asus ama Msi olsa daha iyi olur diye düşündüm.

Galiba bunda karar kılıcaz hocam, çünkü baktım da Msi bu fiyatlarda ki modellerinde stok yok olsa gözüm kapalı onu aldırtacağım.

TR_shez' Alıntı:

Uğur hocam sizin tavsiyelerinizi önerilerinizi dinleyen ve katılan biriyim fakat Casper konusuna gelicek olursak kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Zamanında 2 tane laptop kullandım Casper ve biri patladı bataryasının çok ısınmasından dolayı diğeri de çok arıza çıkardı. Casper marka sizce 10 yıl içinde piyasada ciddi anlamda malzeme kalitesi açısından gelişti mi önerir misiniz Asus ve Msi gibi güçlü rakip firmalar varken.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Önerdiğim Casper makine donanım olarak gayet dolu dolu tercih edebilirsiniz. Sorun yok bu konuda. Ama marka tercihinize saygım var sorun yok ASUS 4800H ürünüde iyi sıkıntı çekmezsiniz. O ASUS ürünü hepsiburada.com ve amazon.com.tr den bakın birde indirim döneminde hepsiburada.com ve amazon.com.tr.

Hayırlı olsun diyorum.

Başka sorularınız için foruma yine bekleriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri