45.000-60.000 TL Laptop Önerisi

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
İşlemci
7 7800x
Ekran Kartı
4060 ti 4070
7 7800x performansında amd işlemcili 4060 ti veya 4070 laptop önerebilirmisiniz marka msi asus tuf asus rog olabilir internette biraz baktım ama bulamadım

yardım edip vaktini ayıranlara şimdiden teşekkür ederim

iyi forumlar

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
7 7800x performansında amd işlemcili 4060 ti veya 4070 laptop önerebilirmisiniz marka msi asus tuf asus rog olabilir internette biraz baktım ama bulamadım

yardım edip vaktini ayıranlara şimdiden teşekkür ederim

iyi forumlar
Marka takıntınız var mıdır acaba? Ona göre bulabilirim, epeydir 3 aya yakındır araştırıyorum tabi Hepsiburada Trendyol gibi indirimli mağazaları takip ediyorum Googledaki teknoloji sitelerine bakmıyorum haberiniz olsun.

KS

Bayterek

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
242
Marka takıntınız var mıdır acaba? Ona göre bulabilirim, epeydir 3 aya yakındır araştırıyorum tabi Hepsiburada Trendyol gibi indirimli mağazaları takip ediyorum Googledaki teknoloji sitelerine bakmıyorum haberiniz olsun.
yani şöle söliyeyim fiyat önemli değil ama msi asus tuf veya ssu rıg olması önemli

gaminglaptopcu

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
yani şöle söliyeyim fiyat önemli değil ama msi asus tuf veya ssu rıg olması önemli
Anladım Okey rica etsem senide yordum ama sen kendin mi bakarsın yoksa istediğin özellikler nelerdir ben ona göre bakayım bi yarım saat sonraya başlarım bakmaya😄ufaktan işim var sen istediğin özellikleri kriterleri yazakoy arkadaşım. Şu yüzden diyorum link kalabalığı olmasın attığım her linke bakmak zorunda kalma diye aralardan en iyilerine bakmaya çalışırım hem benim için de iyi olur bi iç gideririm. Bende bakıyom ama ailem maddiyat konusundada değil ders çalışmam için aldırmıyorlar haklılarda ne diyebilirisin 😁

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri