Laptop salyangoz fanı kanatçıkları kırıldı

Duffrense

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Laptobun temizlik zamanı gelmişti açtım bir güzel fanı çıkarıp fırçayla hafifçe dürte dürte sildim tozları ardından bir de üfleyeyim ama dedim biraz hızlı üfledim sanırım, pat sesi eşliğinde tüm kanatçıklar anında döküldü ve kelaynak gibi kaldı şu an. Yeni fan almadan nasıl düzeltebilirim önerilerinizi bekliyorum saygılar.
Fotoğraf burada efendim.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
Resimde gördüğüm kadarıyla kırılmış değil sadece demonte bir yapı kullanılmış fanda. Tekrar montajlanabilir gibi duruyor. Sadece o blower fanın aynısından bulmak gerekecektir.

KS

Duffrense

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
ugur.gozaydin' Alıntı:
Resimde gördüğüm kadarıyla kırılmış değil sadece demonte bir yapı kullanılmış fanda. Tekrar montajlanabilir gibi duruyor. Sadece o blower fanın aynısından bulmak gerekecektir.

Yok dışını ben söktüm kırılınca. İç pervaneyi japon ile yapıştırmaya çalışıyorum şu an tek tek 37 kanatçık :(

Azimle dışkı yapan duvarı delebilecek mi bakalım... :D

Bu arada fanın türkiyede satışı yok gibi aliexpresste buldum 200 küsür tl değmez. Laptop aldığımda 1500 tl idi zaten.
Düzenleme: kaybolan birkaç kanatçık hariç hepsini yapıştırmayı başardım şu an mucizevi bir şekilde balans yapmadan dönüyor eğer bu şekilde bir olayla karşılaşan olursa diye fotoğraf paylaşayım belki yardımı dokunabilir. Tabii sıfır fan almak daha garanti bir yöntem. 
Fotoğraf

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri