Laptop Tavsiyesi

Furkan Etyemez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cümleten Selamun Aleyküm PC Hocası Ailesi, şimdi size bir soru yönelteceğim müsait iseniz.
Laptop olarak 6.500,00₺ limite bugün hangi bilgisayarı almamı tavsiye edersiniz ? Mağaza yada online farketmez. Moonster baktım MSI baktım HP Omen serisine baktım,
Birazdan Vatan Bilgisayar ile Media Market'e de bakacam
Baktım-bakıyorum ancak karar veremedim. Bu kadar parayı çöpe atmak istemediğim için size danışayım dedim.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Enes Değirmenci' Alıntı:
Nereden alacağınız farketmez demi

hocam bu laptop gerçekten iyi 16 gb ramli bu

buda 8 gb ramli bu ilk attığımın bir üst serisi

kesinlikle bunu alın enes hocamızın attıkları o fiyat için düşük laptoplar 

KS

Furkan Etyemez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum dün bakamadım forumda yeniyim :) . Moonster olursa yarın İstanbul'a işim için geçicem hazır gitmişken mağazadan bakar alırım.
Yok MSI yada diğerlerinden alırsam bu sefer de en yakın elektronik mağazalardan uyguna satana uğrayacam.

Bu arada moonster hiç görmedim, kasa kalitesini vs bilmiyorum. servis durumu nasıl kullanan ve o şekilde tavsiye edecek olan var mı ?
Çünki; 1060ti beni Moonster'a taraf bayağı çekiyor :D

Edit:Her ne alırsam alayım ilk resmini buraya atacam :D

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Furkan Etyemez' Alıntı:
Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum dün bakamadım forumda yeniyim :) . Moonster olursa yarın İstanbul'a işim için geçicem hazır gitmişken mağazadan bakar alırım.
Yok MSI yada diğerlerinden alırsam bu sefer de en yakın elektronik mağazalardan uyguna satana uğrayacam.

Bu arada moonster hiç görmedim, kasa kalitesini vs bilmiyorum. servis durumu nasıl kullanan ve o şekilde tavsiye edecek olan var mı ?
Çünki; 1060ti beni Moonster'a taraf bayağı çekiyor :D

Edit:Her ne alırsam alayım ilk resmini buraya atacam :D

Monster Yurtdışındaki bir firmanın laptoplarını biraz daha geliştirip logo basıp satış yapıyor garantisi gayet yeterli Soğutma olarak Türkiyedeki en iyi marka diyebiliriz 1060 ti modeli dünyada yok ::) attıgım modelde 1060 6gb kullanılıyor ayrıca tam bakamadım ama sanırım mekanik klavyede var monsterda

KS

Furkan Etyemez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Hocalar yarın istanbula gidecektim lakin hepsiburada daki indirimlere bakıyorum son 1 saat kaldı

Acil almaya deyip deymeyeceği hakkında bilgi verirseniz aşağıdaki linklerdeki MSI'lardan birisini alacam. Yoksa yarın kadıköye gidiyorum moonster bakacam.

tercihim 17.3" ten yana lakin 1050ti
Diğeri 15" 1060

acil son saate girdik ve stoklar bitmeden alacağım

Edit limit halihazırda 6500₺

Bu arada black friday indirimi olduğu için ciddi oynama olmuş fiyatlarda

Hocalar ben e.k. hafızalarına bakmamışım 3gb-4gb miş en iyisi yarın moonster olacaktır.

KS

Furkan Etyemez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Monster olarak yüksek ihtimal ile bu cihazı alacam;

1060 3gb olmasaydı alacaktım kafama koymuştum lakin hem 3gb hem de 17.3" değil acayip kararsız kaldım.

6900'e düşmüştü yetişemedim;

Yoksa bunu alacaktım

Enes Değirmenci

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
0
msı 3 gb 5889 tl monster 6 gb 6500 tl yani ekran büyüklüğü,5 gb 1060 ve daha fazla ssd kapasitesi istiyorsanız monsterı almalısınız

KS

Furkan Etyemez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Evet şu an kararım monsterdan yana yarın gelişmeleri buraya yazacam :) Geçen hafta gidecektim gidemedim ama yarın monster mağazasındayım.

KS

Furkan Etyemez

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Cumartesi günü monster mağazasındaydım. 18.30 gibi cihazımı teslim aldım. Oradayken karar değiştirdim,
T7 V13.1.1 için gittim, V10.1.1 aldım :D Kasa olarak daha gerçekten daha sağlam duruyor, upgrade edilebilir, şöyle ki ileride ek hdd ve ssd takabileceğim boş slotları var yine aynı şekilde ram 1 adet 16GB olarak seçtim, ileride bir 16GB daha ekleyip dual yapabileyim diye. İlk izlenimlerim ekran kalitesi ve boyutu muhteşem. 2 gündür aktif kullanamadım, akşama yoğun kullanım testi yapıp sonuçlarını yazarım :)

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri