Yardım Laptopa Windows Yükleyemiyorum

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Selamlar,

IMG_20230713_162917.jpg

Geçenlerde Windows 11 yüklediğim usb belleği laptopa takıp boot ettigimde bu ekranla karşılaştım ne yapmalıyım

Moderatörün son düzenlenenleri:

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Windows usbsini sorunsuz hazırladığınıza emin misiniz? Rufus ile mi yazdırdınız yoksa kendi aracı ile mi?

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Rufusun son sürümü ile yazdırdım zaten gerekli herşeyi kendisi ayarladı ve usbnin ismide değişti
Windows 11'i ilk kuruşumda bende direk iso vardı, rufusdan yazdırdıydım boot etmemişti, öneri üzerine kendi aracından hazırlamıştım sorun olmamıştı ondan sordum.

KS

B.D

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Ben Windows 11 iso kndirme seceneğinden indirip rufustamda flasha attım acaba yanlışmı yaptım

Windows 11'i ilk kuruşumda bende direk iso vardı, rufusdan yazdırdıydım boot etmemişti, öneri üzerine kendi aracından hazırlamıştım sorun olmamıştı ondan sordum.
Hocam ben rufustam usb belleğe attım rufus ismini değistirdi ama biostan baktığımda flashın normal ismi geçiyordu uefi uzantısı yok

Rediron

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
600
Ben Windows 11 iso kndirme seceneğinden indirip rufustamda flasha attım acaba yanlışmı yaptım

Hocam ben rufustam usb belleğe attım rufus ismini değistirdi ama biostan baktığımda flashın normal ismi geçiyordu uefi uzantısı yok
Kendi isminin geçmesi normal de, neden boot etmedi onu anlamadım bende, bir daha hazırlama şansın varsa tekrar dene bence.

• Beğen
Reactions: B.D

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri