Çözüldü Laptopum açılışında biraz kafayı yedi ve kendiliğinden program yüklenmiş cihaza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emirylmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Selamlar . Laptopumun açma düğmesine bastı m açıldı sorunsuz şifremi girdim tamama bastım bi duraklama oldu normalde 1sn maks bekleme oluyordu. Ondan sonra 1 dk bekledim kendisine gelsin diye ama bu seferde şu sorun oluştu ; Windows 10 daki görev çubuğu kısmını ben gizliye aldım yani otomatik aşağıya iniyor kullanmıyorken heh işte görev çubuğunu görünür hale getirmek için tochpadi en en aşağıya kadar getiriyorum ama ekranda mouse üzerinde yüklenme işareti çıkıyor dönüyor dönüyor yüklenmiyor . birde dvd sürücüsü adlı bi bölme oluşturulmuş dosyalar kısmında onun içinde de benim indirmediğim bazı uygulamalar var . Bu dvd denen şey cd ise benim cihazımda cd girişi yok .son olarakta mouse ilşe sağ tık yaptığımızda en altta görüntü ayarları ve kişiselleştir diye bir şey var o seçeneklere tıkladıpımda uygulama bulunamıyor ama ek bi uygulama deilki o direk windows ayarlarına yönlendirmesi lazım. Bi yardım edermisiniz bu uygulama neyin nesi silimmi napim . korkmaya başladım. lütfen yardım edin hocam

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-08-28 102252.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-28 102252.png
    126.8 KB · Görüntüleme: 11
  • Ekran görüntüsü 2022-08-28 102333.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-28 102333.png
    281.9 KB · Görüntüleme: 12
  • Ekran görüntüsü 2022-08-28 104300.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-28 104300.png
    28.2 KB · Görüntüleme: 12

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,139
DVD sürücüsü içindekileri kurmanız gerekmez. O DVD seçeneğine sağ tıklayıp "Çıkar" seçeneğine tıklayın.

Yaşadığınız diğer soruna gelecek olursak. Başlat tuşu alt barı açmıyor mu? Eğer açılıyorsa Ayarlar seçeneğine basın ve Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş başlangıç bölümünden Şimdi yeniden başlat seçeneğini kullanın. Sistem açılınca mavi bir ekranda Sorun gider seçeneğinden Sistem geri yükleme işlemi başlatın ve sistemi sorun olmayan en yakın tarihe geri alın. Eğer Başlat seçeneğinden alt bar açılmıyorsa bir klasör açın ve üst bardan sağ köşedeki aşağı OK işaretine basın ve oradan Ayarları Aç seçeneğine basın.

KS

emirylmz

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
DVD sürücüsü içindekileri kurmanız gerekmez. O DVD seçeneğine sağ tıklayıp "Çıkar" seçeneğine tıklayın.

Yaşadığınız diğer soruna gelecek olursak. Başlat tuşu alt barı açmıyor mu? Eğer açılıyorsa Ayarlar seçeneğine basın ve Güncelleştirme ve Güvenlik > Kurtarma > Gelişmiş başlangıç bölümünden Şimdi yeniden başlat seçeneğini kullanın. Sistem açılınca mavi bir ekranda Sorun gider seçeneğinden Sistem geri yükleme işlemi başlatın ve sistemi sorun olmayan en yakın tarihe geri alın. Eğer Başlat seçeneğinden alt bar açılmıyorsa bir klasör açın ve üst bardan sağ köşedeki aşağı OK işaretine basın ve oradan Ayarları Aç seçeneğine basın.
hocam dvd sürücü yazan yer kendiliğinden kayboldu. Diğer sorunuda birşekil düzelttim. şüanda hiçbirşey yok . ilgilendiğiniz için teşekkürler uğur hocam. hayırlı akşamlar dilerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri