Çözüldü Laptop'um açılmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhaba arkadaşlar
Bilgisayarda işlerimi hallediyordum sonra ara verip bilgisayarı kapatmadan yemek yemeye gittim geldiğimde ise bilgisayar kapalıydı. Kablosunu çıkarıp taktım farklı prizlerde denedim bataryasını çıkartıp denedim ama açılmadı. Ek te bıraktığım fotoğraflara bakarak; adaptörü bilgisayara takmadığımda güç var fakat takınca güç kesiliyor. Nedenini bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Birsürü dosyam var hayat memat meselesi

Ekli dosyalar

• IMG_20220908_010108.jpg
    IMG_20220908_010108.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 6
  • IMG_20220908_010057.jpg
    IMG_20220908_010057.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 6

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Laptop Bataryasını Çıkartıp 10-15 Saniye Güç Düğmesine Basar Mısınız? Lütfen Birde Öyle Deneyin Açılacak Mı?

Yazmayı Unutmuşum Kusura Bakmayın Lütfen Verdiğim Öneriyi '' Pili Olmadan Doğrudan Adaptörü Bağlayın ''

KS

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Laptop Bataryasını Çıkartıp 10-15 Saniye Güç Düğmesine Basar Mısınız? Lütfen Birde Öyle Deneyin Açılacak Mı?

Yazmayı Unutmuşum Kusura Bakmayın Lütfen Verdiğim Öneriyi '' Pili Olmadan Doğrudan Adaptörü Bağlayın ''
Olmadı hocam, kabloyu laptop a takınca güç direkt kesiliyor

KS

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Pek Sanmıyorum Adaptörden Kaynaklı Olabilir Uğur Hoca Müsait Olduğu Zaman Size Yardım Eder Anakart Yanmış Olsa Laptopa Hiç Güç Gitmez..
Güç gitmiyor ki zaten :( adaptörü laptopa bağlayınca ikiside elektrik almıyor

S C O

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
1,161
Alt Kapağı Çıkarıp Pil Kablolarını Takıp Çıkarma Yapabilir Misiniz? Birde Çalışacak Mı ?

KS

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Alt Kapağı Çıkarıp Pil Kablolarını Takıp Çıkarma Yapabilir Misiniz? Birde Çalışacak Mı ?
Onu denedim hocam ama olmadı, pil takılı değilken de çalışmadıysa başka bir yerdedir bence sorun

KS

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Eğer Bu İşlerden Anlıyorsanız İçini Açıp Bir Kontrol Edin
Onu yarın yapıcam artık hocam gözlerim fark etmiyor şuan :D, hem bir arkadaşım da gelecek bu işleri bilen onunla beraber yaparız umarım. Emeklerine teşekkürler :)

sercann0011

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
136
Güç Tuşuna Bastığınızda Power Işığı Yanıyor mu?

KS

Lazier

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Merhaba arkadaşlar
Bilgisayarda işlerimi hallediyordum sonra ara verip bilgisayarı kapatmadan yemek yemeye gittim geldiğimde ise bilgisayar kapalıydı. Kablosunu çıkarıp taktım farklı prizlerde denedim bataryasını çıkartıp denedim ama açılmadı. Ek te bıraktığım fotoğraflara bakarak; adaptörü bilgisayara takmadığımda güç var fakat takınca güç kesiliyor. Nedenini bilen varsa yazarsa çok sevinirim. Birsürü dosyam var hayat memat meselesi
Arkadaşlar güç adaptörüne giden kabloyu değiştirdim ve çalıştı. Sanırım kabloda sorun vardı,tam besleyemiyordu. Şimdi halloldu teşekkür ederim yardım eden ve edecek herkese :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri