Laptopum İçin Soğutma Önerisi

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
Selam arkadaşlar,

Laptopum için soğutma önerisi yapabilirmisiniz bütçem farketmiyor kaliteli ve performanslı olsun yeter.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Blaiszy

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
5
Zalman Ns2000, 99+ sıcaklıklara ulaşan laptobumda su an 80-85 dereceyi asla geçmiyor. Böyle bir performans beklemiyordum ben de çok şaşırdım açıkçası. Tavsiye ederim.

Abdulkadir51

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
Soğutucu almakla uğraşma al birtane monitor bağla laptopa. Laptopuda dondurucuya at ve kullan en iyi çözüm.
Bir ara yapmayı düşünmüştüm de laptopun ekran kartı öldü:(

Genzo

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
286
1 )

2 )

Bir numaralı önerim ilk tercihim fakat yükseklik ayarı sadece 7 derece bir eğim veriyor standart 5 cm civarı bir yükseklik ayarı var. Eğer bunu istemezsen iki numaralı önerimde yüksekli ayarı seçeneği geniş fan ayarı min. max özelliği var. İkiside güzel aliminyum tabanlı standlardır.

Abdulkadir51

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
55
1 )

2 )

Bir numaralı önerim ilk tercihim fakat yükseklik ayarı sadece 7 derece bir eğim veriyor standart 5 cm civarı bir yükseklik ayarı var. Eğer bunu istemezsen iki numaralı önerimde yüksekli ayarı seçeneği geniş fan ayarı min. max özelliği var. İkiside güzel aliminyum tabanlı standlardır.
1.ye bakınca gördüğüm tek şey ankastre ocak.

KS

favian

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
38
1 )

2 )

herhalde bunlardan birisini alacağım teşekkürler

Damacan

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
10
Zalman NS2000 vardı bende GTA 5 oynarken 100 derece oluyordu max 92ye kadar düşürdü ortalama 85 civarı. Bu model çok etkili tavsiye ederim. Belik zalman yenilerini çıkarmıştır onlara da bak.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri