Linux ?

E

expert

Guest
öncelikle derslerini izle aklına yatarsa lunix kullan yoksa çabuk sıkılırın

GrafikHocası

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
Bi destek al iyi bi destek olmazsa internet bağlantısını kesio kendi otomatik diğer ana sunucuda çok iyi bi ezber yap öyle al para gitmesin :D

firtina_limani

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
0
bir süre linuz mint ve ubuntu kullandim ama sana sunu söylemek isterim ki arch tabanli linux seciniz debian bence secilme sebebi yüksek degilse

Lightning

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
3
Kanka bende baya araştırdım asus ses kartım desteklemiyor diye geçmedim ama istersen denemek için live usb aracılığı ile kurabilirsin

Live usb nin konusunu açtım

Dağıtım olarak benim tavsiyem şu ara çok talep edilen ve kullanılan Manjaro kurmanı şiddetle tavsiye ederim masaüstü kde xfce frangila bunlardan hangisi hoşuna gidiyor ise onu kur ama gerçekten linux kullandıktan sonra farkediceksinki rami kokluyor kullanmıyor bile yılardır windowsta eziyet çekiyorum diyeceksin

InFlames

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
1
Lightning' Alıntı:
Kanka bende baya araştırdım asus ses kartım desteklemiyor diye geçmedim ama istersen denemek için live usb aracılığı ile kurabilirsin

Live usb nin konusunu açtım

Dağıtım olarak benim tavsiyem şu ara çok talep edilen ve kullanılan Manjaro kurmanı şiddetle tavsiye ederim masaüstü kde xfce frangila bunlardan hangisi hoşuna gidiyor ise onu kur ama gerçekten linux kullandıktan sonra farkediceksinki rami kokluyor kullanmıyor bile yılardır windowsta eziyet çekiyorum diyeceksin

Lightning,

Küs gibiyiz kabul edersen barisalim

Hımm

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri