Lisansı nereden alabilirim ?

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
hiçbir şeyi değiştirememek sinirimi bozdu eğer alınır derseniz bu lisansı almayı düşünüyorum
1667680363754.png

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Siteyi göremedim kesin konuşamayacağım. İnternette markayı aratın eğer olumluysa yorumlar alabilirsiniz.

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Buradan orjinal ürünü alabilirsiniz :)
Windows 10 Professional :)
öyle bi para olsa .d

Siteyi göremedim kesin konuşamayacağım. İnternette markayı aratın eğer olumluysa yorumlar alabilirsiniz.
fiyat farkı neden hangisi daha mantıklı

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
öyle bi para olsa .d

fiyat farkı neden hangisi daha mantıklı
Kullanan ve sağlam siteler olduğuna emin olanlar yazacaktır. Be şu an monitörün sağına baktığımda windowsu etkinleştir yazıyor :) şahsen şimdilik tema yı değiştirmek için para vermeyeceğim ileri bir karşıma büyük bir sorun olarak çıkarsa arayışa geçerim :)

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Ekran kartı fiyatına Win 10 aldıktan sonra benim gariban 730'a attığım bakış

Ekli dosyayı görüntüle 10867
değmez hocam ya 1 aylık asgari ücret

Kullanan ve sağlam siteler olduğuna emin olanlar yazacaktır. Be şu an monitörün sağına baktığımda windowsu etkinleştir yazıyor :) şahsen şimdilik tema yı değiştirmek için para vermeyeceğim ileri bir karşıma büyük bir sorun olarak çıkarsa arayışa geçerim :)
hocam bildiğim kadarıyla yarın birgün win11 e geçtiğimizde de ürün anahtarı olduğundan ötürü tekrar anahtar almamıza gerek kalmıyor

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Hocam neden lisansa ihtiyacınız var ki ? Kurumsal bir iş mi yapıyorsunuz ? Programsız etkinleştirme yöntemleri var. Toplasan 1 dakikanı almaz

KS

mertsaygı

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
141
Hocam neden lisansa ihtiyacınız var ki ? Kurumsal bir iş mi yapıyorsunuz ? Programsız etkinleştirme yöntemleri var. Toplasan 1 dakikanı almaz
hocam 20 30 tl verip açtırmak daha mantıklı çalıntı bile olsa anahtar fakat uygulama yükleyerek ya da cmd ile yaparak bilgisayarı büyük ölçüde savunmasız hale getiriyoruz

longinus

Cezalı Üye
Cezalı Üye
Tepki
51
Bu crack'e giriyor ve forumda önerilmesi ve konu açılması yasaktır.
Pardon hocam bilmiyordum

hocam 20 30 tl verip açtırmak daha mantıklı çalıntı bile olsa anahtar fakat uygulama yükleyerek ya da cmd ile yaparak bilgisayarı büyük ölçüde savunmasız hale getiriyoruz

nasıl bir savunmasız hale geliyor mesela CMD ile yapınca. Benim bildiğim CMD ile yaptığımız şey sistem dosyalarına komut istemi ile yükleme ve kandırma işlemi değil mi ?

Fenomend

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
518
Yok apu aldım gelsin değiştiricem.
730 uda arkadaşta vardı oradan aklıma geldi :D:D:D
Baktım senin apu ya ben de kendi kasamı ön tarafını sineklikle mesh yapmıştım isimsiz kasa ama corsair 275r kasaya geçtim önü kapalı olduğu için sıcaklıklar 10 derece yükseldi :) Xpg defender pro nun ön mesh beyaz kapağını corsair 275r için yapabilecek biri var mıdır 3d olarak uygun maliyetle yapan acaba :)

Çağdaş Işık

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
4,761
Baktım senin apu ya ben de kendi kasamı ön tarafını sineklikle mesh yapmıştım isimsiz kasa ama corsair 275r kasaya geçtim önü kapalı olduğu için sıcaklıklar 10 derece yükseldi :) Xpg defender pro nun ön mesh beyaz kapağını corsair 275r için yapabilecek biri var mıdır 3d olarak uygun maliyetle yapan acaba :)
Bu konuda değil de sistem gelince bir konu açacağım o zaman orada konuşuruz müsait olursanız.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri