Liseyi açıktan okumak.

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Merhaba arkadaşlar. Açığa geçip hem yazılım öğrenip hemde ders çalışıcam inşallah. Bu sene veya 12 de geçmeyi planlıyorum. Açıkdan okuyanlar sistem nasıl işliyor anlatabilirmi? Sınavları vs.

Son düzenleme:
KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Up

kedekraqn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Ben açıktan okudum liseyi 2019 yılında yazılmıştım belli bir sınav tarihleri oluyor cumartesi ve pazar gidiyorsun sınava giriyorsun ben 2-3 kere girdim öyle sınava sonra pandemiye denk geldim online oldu 2 yılda yüksek puanla bitirdim

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Ben açıktan okudum liseyi 2019 yılında yazılmıştım belli bir sınav tarihleri oluyor cumartesi ve pazar gidiyorsun sınava giriyorsun ben 2-3 kere girdim öyle sınava sonra pandemiye denk geldim online oldu 2 yılda yüksek puanla bitirdim
Sınavlar zormuydu? Staj vs yaptınmı?

kedekraqn

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
7
Bölüm seçmedim ben stajda yapmadım daha doğrusu normal lise hiç okumadım ben direkt açıktan okudum sınavlar zordu

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Okul zaman kaybı hocam hem yazılım öğrenip hemde ders çalışmam lazım. Ders çalışmayan birisiyim o yüzden bilemedim ne yapsam.

azem35

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
4
Merhaba arkadaşlar. Açığa geçip hem yazılım öğrenip hemde ders çalışıcam inşallah. Bu sene veya 12 de geçmeyi planlıyorum. Açıkdan okuyanlar sistem nasıl işliyor anlatabilirmi? Sınavları vs.
Knk yurtdışı üniversite hayalin yoksa ve okuldan verim alamadığını düşünüyorsan geçmek mantıklı

Sınavlar zormuydu? Staj vs yaptınmı?
Dershaneye gidiyorsan hocalar çözüp cevapları veriyo bütün sınavlar 100 olarak geçebilirsin

hmzzya78

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
20
Açık lise sınavlarından her derste 20 sorudan 9 doğru yapman dersi geçmek için yeterli.

mertaliozturk

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
323
Hocam 11in sonunda açığa geçerseniz 12ye geçmeden yani 11den mezun olunca açığa geçtiğinizde direk mezun oluyorsunuz kredileriniz yetiyor sınavla felanda uğraşmıyorsunuz

KS

IronMusk

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,874
Hocam 11in sonunda açığa geçerseniz 12ye geçmeden yani 11den mezun olunca açığa geçtiğinizde direk mezun oluyorsunuz kredileriniz yetiyor sınavla felanda uğraşmıyorsunuz
Güzelmiş fakat bunun illaki eksisi vardır?

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri