Logitech c505 Kamera

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Selamlar,

Logitech c505 kamarasını aldım tak çalıştır diye biliyordum fakat taktım hiç bir şekilde çalışmıyor bilgisayar algılıyor fakat görüntü yok bilgisi olan var mıdır?

Veya driverimi var ben bulamadım açıkcası Logitech sitesin de yoktu

Moderatörün son düzenlenenleri:
KS

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30

Ekli dosyalar

• çalışıyor.JPG
    çalışıyor.JPG
    36.5 KB · Görüntüleme: 20
KS

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Hocam sanırsam ürün arzalı geldi :( kısmet

Ekli dosyalar

• sadpost.JPG
    sadpost.JPG
    29.1 KB · Görüntüleme: 13
KS

UreX

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
30
Amazon.com.tr ile görüştüm ürünün drive kurduğum halde farklı portlar'da denediğimi söyledim ürün geldiğinde kameranın önünde jilatin yoktu onları söyledim ve ürünün iadesimi yoksa ürünü size değişimini istiyorsunuz dediler ürünü değişimi isteğimi söyledim ve mng kargo araçılığı ile ürünü yarın amazon'nun kocaeli deposuna kargoluyacağım ücretsiz kargo kodu verildi en az 7 işi günü için'de ürün size ulaşacaktır.

ugur.gozaydin

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
4,130
Amazon.com.tr ile görüştüm ürünün drive kurduğum halde farklı portlar'da denediğimi söyledim ürün geldiğinde kameranın önünde jilatin yoktu onları söyledim ve ürünün iadesimi yoksa ürünü size değişimini istiyorsunuz dediler ürünü değişimi isteğimi söyledim ve mng kargo araçılığı ile ürünü yarın amazon'nun kocaeli deposuna kargoluyacağım ücretsiz kargo kodu verildi en az 7 işi günü için'de ürün size ulaşacaktır.
Konu açık kalacak, ürün geldiğinde bildirin sorun devam ediyor mu yoksa düzeldi mi diye.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri