Logitech Dfgt 900 Derece Alınırmı

casper_wep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
merhaba arkadaşlar küçük bir bütcem var 4000 tl kadar oyun direksiyon seti olarak logitech dfgt almayı düşünüyorum 900 derece olandan sizce alınırmı kullanan arkadaşlar varmı ve cok ses yapıyormu alırsam pişman olurmuyum şimdiden desteğiniz için teşekürler :)

Sahuraka

Moderatör
Moderatör
Tepki
4,219
merhaba arkadaşlar küçük bir bütcem var 4000 tl kadar oyun direksiyon seti olarak logitech dfgt almayı düşünüyorum 900 derece olandan sizce alınırmı kullanan arkadaşlar varmı ve cok ses yapıyormu alırsam pişman olurmuyum şimdiden desteğiniz için teşekürler :)
2.el temiz kalmamıştır artık alıcaksan g29 almalısın

fastdriver3459

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
256
İlk direksiyonum yıllarca kullandım sapa sağlam da sattım g29 geçtim bende yaklaşık 6 ay önce 4k ya sattım bu bütçede alınabilecek en iyisidir fakat ses yapıyor eğer yayın video falan cekeceksen veya gece çok oynarım dersen rahatsız edebilir çevreni

KS

casper_wep

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
İlk direksiyonum yıllarca kullandım sapa sağlam da sattım g29 geçtim bende yaklaşık 6 ay önce 4k ya sattım bu bütçede alınabilecek en iyisidir fakat ses yapıyor eğer yayın video falan cekeceksen veya gece çok oynarım dersen rahatsız edebilir çevreni
Ses cok yapıyorsa pişman olurum en iyisi biraz daha bütceyi coğaltıp iyisini almak. Teşekkürler

olursun büyük ihtimalle çok eski cihaz
Ozaman hiç almim teşekür ederim

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri