Logitech Download Assistant nedir?

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
48
Görev yöneticisisinde başlangıç kısmında bunu gördüm tam olarak nedir bu? Google üzerinde bilgi bulamadım.

SmileFate

Sözü Geçen
Sözü Geçen
Tepki
833
Logitech Download Assistant, bilgisayarda yüklü olan diğer Logitech programlarını otomatik olarak bulmak ve güncellemek için tasarlanmış kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Fare ve klavye gibi Logitech aksesuarlarını kullanırken mümkün olan en iyi deneyimi sağlayarak Logitech yazılımını güncel tutmaya yardımcı olur.

Bu aracı kaldırmak veya devre dışı bırakmak istiyorsan belirttiğim kaynakta görsellerle sunulmuş anlatım var yardımcı olur.

Kaynak: https://www.g2a.com/news/features/disable-logitech-download-assistant/

Not: Güncel serilerden bir Logitech ürünü kullanmıyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz arka planda fuzuli olarak çalışmasını önler.

KS

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
48
Logitech Download Assistant, bilgisayarda yüklü olan diğer Logitech programlarını otomatik olarak bulmak ve güncellemek için tasarlanmış kullanışlı bir yazılım parçasıdır. Fare ve klavye gibi Logitech aksesuarlarını kullanırken mümkün olan en iyi deneyimi sağlayarak Logitech yazılımını güncel tutmaya yardımcı olur.

Bu aracı kaldırmak veya devre dışı bırakmak istiyorsan belirttiğim kaynakta görsellerle sunulmuş anlatım var yardımcı olur.

Kaynak: https://www.g2a.com/news/features/disable-logitech-download-assistant/

Not: Güncel serilerden bir Logitech ürünü kullanmıyorsanız devre dışı bırakabilirsiniz arka planda fuzuli olarak çalışmasını önler.
Logitech hiç bir ürün kullanmıyorum nasıl yüklenmiş anlamadım teşekkür ederim

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Zararlı bir yazılım kendini gölgeliyor olabilir. Çünkü siz kurmamışsınız ve ürünleri de kullanmıyorsunuz. Başka programların sonunda önerilen veya fazla göze batmadan indirilmesini istenen programlardan biri değil diye biliyorum. Virüs taraması yapın. Esed NOD32 başarılı bir ürün. 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.

KS

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
48
Zararlı bir yazılım kendini gölgeliyor olabilir. Çünkü siz kurmamışsınız ve ürünleri de kullanmıyorsunuz. Başka programların sonunda önerilen veya fazla göze batmadan indirilmesini istenen programlardan biri değil diye biliyorum. Virüs taraması yapın. Esed NOD32 başarılı bir ürün. 1 ay ücretsiz kullanabilirsiniz.
MalwareBytes sonuç bulamadı ancak bunu da denerim teşekkür ederim

KS

NyxeniQ

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
48
Uygulamayla çokça tarama yaptım sonuç bulmadı sonra dosyayı ayriyeten sorgulattım ve sorun yok dedi ancak hiç bir şekilde silemiyorum. Şimdilik sorun yok gibi inşallah da olmaz teşekkür ederim tekrardan.

BilgisayarcıGenç

Mahalle Bilgisayarcısı
Mahalle Bilgisayarcısı
Tepki
1,269
Uygulamayla çokça tarama yaptım sonuç bulmadı sonra dosyayı ayriyeten sorgulattım ve sorun yok dedi ancak hiç bir şekilde silemiyorum. Şimdilik sorun yok gibi inşallah da olmaz teşekkür ederim tekrardan.
Rica ederim. Denetim masası uygulamalar ekranından da kontrol edin tekrarlarsa belki orada görünür. Disklerinizde gizli dosyaları görünür hale getirin seçeneği işaretleyip de bakabilirsiniz. Umarım tekrarlamaz.

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri