Logitech G G435 uzun kullanımda nasıl ?

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Selamlar yakın zamanda hediye olarak G435 elimde olucak biraz araştırdım ama kimisinin yorumları çok olumlu kimisinin yorumları gerçekten berbat olduğu yönde, kulaklık üzerine bir kaç video izledim ama saçma gelen şey şu her videoda farklı bambaşka performanslar var gerçekten kimisinde iyi olan birşey diğerinde çok kötü duruyor arada kaldım geldiği gibi satmayalıyım yoksa kullanmalımıyım ? uzun kullanım deneyimi olan biri yardımcı olursa çok sevinirim bilgi konusunda çok fazla bilgi kirliliği var

HACKERY

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bende merak ediyordum ama cevap veren olmamış :)

KS

Allp

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
2
Bende merak ediyordum ama cevap veren olmamış :)
Ürün buraya yazdıktan bir hafta sonra falan elime ulaştı, çok fazla bangır bangır ses seviyesi aramadığım için benim için gayet ideal ama şunu önceden belirtmem lazım ki ilk zaman eğerki alışık değilseniz headset kullanmaya bir iki gün alışma süreciyle beraber kafanızda bir ağrı acı hissedebilirsiniz. Mikrofon olayını sadece discord üzerinde kullanıyorum birde arada telefonda görüşme yaparken kullandım herhangi bir sorun yaşamadım ses alma karşıya gitme konusunda konuştuğunuz kelimeyi gayet net algılayabiliyor iletebiliyor, wireless konusunda mesafe olarak bana yeterli geldi rahatlıkla evde her odada dolaşabiliyorum sesimde herhangi bir kesilme vs yaşamadım ki öyle çok büyük bir alanda değil ev olarak, şarj süresi şuan bende gayet yeterli 17-18 saat gidiyor çok oyunlarda ses performansı olarak da hoş kafa ütülemeyen türden bir ses alabiliyorsunuz çok patlak vs. gelmiyor ses benim deneyimlerim böyle gayet memnunum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Son mesajlar

Geri