Öneri Logitech G Pro Superlight İlk Kullanım Deneyimi

weenzy53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
Merhaba arkadaşlar. Mousu alalı 2 gün oluyor şunu diyebilirim ki gerçekten farkı hissedebiliyorsunuz atamadığım flick atmaya başladım. Sonra çok hafif. Elde güzel duruyor ama en önemlisi. 72 saate kadar kablosuz kullanabilme özelliği

Tek sıkıntım. Buna güzel bir mousepad almayı düşünüyorum ne alabilirim 800-1 k kadar bütçe var

Speed Control arası birşey arıyorum
F406E77E-3DDF-4C3E-B601-CFB5B6C5EFF3.jpeg

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mertay

Klavye Delikanlısı
Klavye Delikanlısı
Tepki
912
hocam başlığa rehber yazmışsınız ama rehber yok öneri istiyorsunuz onu düzeltirseniz iyi olur. Bunun dışında gerçekten güzel bir mouse tercih etmişsiniz. Bende kullandım hafifliği ve performansı özellikle sensörü mükemmel.

mousepad olarak hiç düşünmeyin klassgear alın.

KS

weenzy53

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
13
hocam başlığa rehber yazmışsınız ama rehber yok öneri istiyorsunuz onu düzeltirseniz iyi olur. Bunun dışında gerçekten güzel bir mouse tercih etmişsiniz. Bende kullandım hafifliği ve performansı özellikle sensörü mükemmel.

mousepad olarak hiç düşünmeyin klassgear alın.

Aslında aklımda bu vardı Fırsat: Klasse Longteng Huoyun Special Edition 480x400x4 mm E-Sports Oyuncu Mouse Pad (Tiger)

Küçük gelir mi diye

EymenO.

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tepki
370
Merhaba arkadaşlar. Mousu alalı 2 gün oluyor şunu diyebilirim ki gerçekten farkı hissedebiliyorsunuz atamadığım flick atmaya başladım. Sonra çok hafif. Elde güzel duruyor ama en önemlisi. 72 saate kadar kablosuz kullanabilme özelliği

Tek sıkıntım. Buna güzel bir mousepad almayı düşünüyorum ne alabilirim 800-1 k kadar bütçe var

Speed Control arası birşey arıyorum Ekli dosyayı görüntüle 25931
Steelseries QCK+ modeli iyidir.

shqiptar3

Stajyer Üye
Stajyer Üye
Tepki
1
Bendede superlight maus var qck+ ile kullanıyorum memnunum

Şu anda bu konuyu okuyan kullanıcılar

Geri